Bėgimo žurnalo geriausios praktikos ir naujas našumo mokymo žurnalas!

Jei norite pakelti bėgimą į kitą lygį, strateginis treniruočių žurnalo naudojimas gali padėti jums tai pasiekti. Žurnalo naudojimas mintims rinkti, tikslams planuoti ir trumpalaikėms bei ilgalaikėms treniruotėms analizuoti gali suteikti unikalių įžvalgų, kaip tobulėti kaip bėgikas.

Dar 1998 m., kai buvau naujas bėgikas, treniruočių žurnale pradėjau sekti treniruotes, ridą, lenktynių rezultatus ir batų bei oro sąlygas. Tai, kas prasidėjo kaip paprastas mano treniruočių registravimo metodas, tapo esminiu mano bėgimo praktikos komponentu per pastaruosius 17 ir daugiau metų.

Stebėdamas savo bėgimą per tiek treniruočių ir lenktynių metų, man suteikė unikalią galimybę treniruočių žurnale pamatyti, kas geriausiai veikia. Nors bet koks tuščias žurnalas gali padėti užrašyti kasdienes jūsų bėgimo detales, dar geresnis pasirinkimas yra tas, kuris teikia pirmenybę tobulėjimui ir našumui.

Pristatome „Performance Training Journal“!

Turint tai omenyje, šios savaitės podcast’as yra specialus leidimas, skirtas pristatyti tai, prie ko dirbau per pastaruosius devynis mėnesius. „Strength Running“ bėgimo žurnalas – „Performance Training Journal“ – dabar yra prieinamas!

Sužsiprenumeruokite podcast’ą Apple podcast’ai, „Spotify“., Siuvėjas, iHeartRadioarba Google Play.

Nuorodos ir ištekliai iš laidos:

Ačiū Previnex!

Mus palaiko mūsų naujausias partneris Previnex. Visą savo gyvenimo dalį atsispyręs daugumai papildų, atsargiai keičiu melodiją. Man liko mažiau nei metai nuo „Masters“ bėgimo ir asmeniniame gyvenime siekiu ilgaamžiškumo. Noriu kuo ilgiau būti sveikiausiu savimi ir džiaugiuosi galėdamas bendradarbiauti su Previnex, kad tai įvyktų.

Previnex naudoja labiausiai biologiškai prieinamas, kliniškai patikrintas sudedamąsias dalis, optimalią kiekvieno ingrediento formą ir dozę, farmacinio lygio gamybą, žaliavų ir gatavų produktų testavimą. Už kiekvieną jūsų pirkinį jie taip pat dovanoja vitaminų vaikams, kuriems jų reikia.

Pastarąjį mėnesį vartojau jų imuninę sistemą ir multivitaminus ir jaučiuosi puikiai. Turiu daugiau energijos ir aiškumo, jau nekalbant apie ramybę, kad duodu savo kūnui tai, ko jam reikia. Tikiu, kad „Previnex“ veikia ir tikiuosi, kad jūs patirsite tą pačią naudą kaip aš. Naudokite kodą jason15, kad gautumėte 15% nuolaidą užsakymui Previnex!

Ačiū Gold Coast Marathon

Mus remia Gold Coast maratonas, kuris vyksta Kvinslande, Australijoje, 2023 m. liepos 2 d. Įsigykite savo gyvenimo prisiminimą ir įsipareigokite šioms nuostabioms kelionės tikslo lenktynėms vienoje iš gražiausių šalių, kuriose aš kada nors lankiausi. Galite nubėgti maratoną ar bet kurią distanciją iki 5 km, tačiau maratono trasa yra lygi ir greita, o pakilimas yra tik 75 metrai. Daugiau nei 60 % finišavusiųjų patys praneša apie viešąjį ryšį lenktynių pabaigoje.

Australijoje praleidau 6 savaites, viena iš jų – Coolangatoje, Gold Coast. Paplūdimiai nuostabūs, žmonės draugiški, o gamtos aplinka šiame regione tokia graži. Jei galėčiau ten sugrįžti ir kartu su jumis bėgti šias lenktynes, būčiau sustojęs.

„Gold Coast“ maratonas yra Pasaulio lengvosios atletikos etiketės plento lenktynės ir tai bus 43-ias jų bėgimas. Įsigykite naują blizgantį PR greitu kursu – su jums patikusiomis tikslo lenktynėmis liepos 2 d. Gold Coast maratone. Sužinokite daugiau čiabet nelaukite, nes išankstinės kainos baigiasi balandžio 28 d.