BMW Digital Key Plus Android palaikymas suteikia Google ir Samsung

Ką tu turi žinoti

  • BMW siūlo „Digital Key Plus“ palaikymą keliuose suderinamuose „Google“ ir „Samsung“ Android įrenginiuose.
  • „Digital Key Plus“ leidžia vairuotojams naudoti suderinamą „Android“ telefoną kaip automobilio raktą su keliomis papildomomis funkcijomis.
  • Šiuo metu išvardyti įrenginiai yra suderinami tik su BMW automobiliais, gaminamais nuo 2022 m. lapkričio mėn.

Vokietijos automobilių prekės ženklas BMW savo pranešime spaudai įtraukia „Android“ OS į „Digital Key Plus“ palaikymą. BMW skaitmeninis raktas Plus, pasiekiamas iš „My BMW“ programos, leidžia vairuotojui naudoti suderinamą „Android“ telefoną kaip automobilio raktą.

„Express“ režimas yra programuojama „Digital Key Plus“ funkcija, leidžianti vartotojams pritaikyti laisvų rankų įrangą. Jei naudotojas nueina, jo automobilis užsirakins. Jei artės, jų automobilis atrakinamas ir įsijungs, kai pajus suderinamą „Android“ įrenginį kišenėje. Ši funkcija išliks penkias valandas, jei išsikraus jūsų telefono baterija.

„Digital Key Plus“ naudoja itin plačiajuostę technologiją (UWB), leidžiančią artimu atstumu bendrauti su jūsų automobiliu (naudojant tikslią lokalizaciją), kad būtų užtikrintas patogus saugumas. BMW teigia, kad UWB naudojimas užtikrina, kad perdavimo atakos (užstrigusio signalo ar perėmimo) atveju „praktiškai būtų pašalinta“.

Keletas dalykų, kuriuos BMW savininkai, turintys suderinamus „Android“ telefonus, gali padaryti naudodami „Digital Key Plus“.

(Vaizdo kreditas: BMW)

„Android“ telefonų palaikymas šiuo metu nėra plačiai paplitęs. BMW palaiko tik toliau nurodytus „Google“ ir „Samsung“ įrenginius, kuriuose veikia 13.1 ar naujesnės versijos „Android“. Be to, tie, kurie turi sąraše esantį „Samsung“ įrenginį, gali naudoti „BMW Digital Key Plus“, jei jie yra rinkoje, kurioje palaikoma „Samsung Wallet“.