Daugiau informacijos apie „Pixel Tablet“ pasirodys prieš „Google I/O 2023“.

Ką tu turi žinoti

  • Tikimasi, kad būsimas „Pixel Tablet“ bus visiškai pristatytas „Google I/O 2023“ gegužės 10 d.
  • Naujoje informacijoje išsamiai aprašomos kai kurios pagrindinės įrenginio specifikacijos, įskaitant jo mikroschemų rinkinį ir RAM.
  • Įkrovimo garsiakalbio dokas gali būti įtrauktas perkant planšetinį kompiuterį, o įrenginys bus parduodamas kažkada po „Google I/O“.

„Google“ pirmą kartą paskelbė apie būsimą „Pixel Tablet“ renginyje „Google I/O 2022“. Dabar, kai „Google I/O 2023“ yra visai šalia, tikimės, kad bendrovė pagaliau atskleis niūrią informaciją apie planšetinį kompiuterį, kurį tikimės parduoti vėliau šiais metais. . Tačiau gali tekti nelaukti, kol sužinosite kai kurias iš šių detalių, nes naujausias nutekėjimas suteikia mums daugiau informacijos apie specifikacijas, dizainą ir kt.

Remiantis „9to5Google“ gauta informacija, „Tensor G2“ mikroschemų rinkinys maitins „Pixel Tablet“, tą patį SoC, kuris maitina bendrovės „Pixel 7“ išmaniuosius telefonus. Be to, kaip tikėtasi, jis veiks „Android 13“ ir turės 8 GB RAM bei du skirtingus nenurodytus dydžius. Tikėtina, kad planšetinis kompiuteris gali būti su 128 GB ir 256 GB.

Išmanusis namų valdymas „Google Pixel Tablet“ 2022 m. rudens „Google Event“.

(Vaizdo kreditas: „Google“)

Kalbant apie dizainą, įrenginyje, matyt, bus fotoaparato ir mikrofono privatumo jungiklis – funkcija, kuri neseniai buvo pastebėta naujuose atvaizduose. 9to5 taip pat praneša, kad Pixel Tablet bus galima įsigyti keturių spalvų, įskaitant smėlio ir žalios spalvos atspalvius, kuriuos jau matėme, nors dvi likusios spalvos šiuo metu nežinomos.