Dėl naujo „Google Assistant“ atnaujinimo jis daug mažiau erzina

Ką tu turi žinoti

  • „Google“ paskelbė, kad pašalina žodinius atsakymus iš Padėjėjo valdant išmaniuosius namų įrenginius.
  • Užuot girdėję „Gerai, įjungiu ventiliatorių“, tai pakeis „malonus skambėjimas“.
  • Šis atnaujinimas šiuo metu taikomas tik toje pačioje patalpoje esančioms lemputėms, bet bus išplėstas „per kelias ateinančias savaites“.

Kai „Google Assistant“ išmanieji garsiakalbiai pirmą kartą pateko į mūsų namus, daugelis iš mūsų manė, kad būtų puiku gauti žodinį patvirtinimą. Bėgant laikui, tai vis labiau trukdo ir atrodo, kad „Google“ kažką daro.

Remiantis įrašu „Nest“ bendruomenės puslapyje, „Google“ pristato Padėjėjo naujinį. Su šiuo atnaujinimu nebegausite žodinio atsakymo, kai paprašysite „Google“ išjungti šviesas. Einant į priekį, tai pakeičiama „malonus varpelis, patvirtinantis“, kad prašymas buvo gautas.

„Google Assistant“ „Chime“ reklaminis vaizdas

(Vaizdo kreditas: „Google“)

Šis pakeitimas atliktas po to, kai „Google“ gavo atsiliepimų iš bendruomenės ir „atsiliepimus iš mūsų pačių vidinių bandymų“. Šiuo metu varpeliai bus girdimi tik tuo atveju, jei bandysite valdyti šviesas, esančias toje pačioje patalpoje. Tačiau „Google“ pareiškė, kad šis pakeitimas taip pat bus pasiekiamas „per kelias ateinančias savaites“ ir į lizdus, ​​jungiklius, televizorius, garsiakalbius, ventiliatorius ir žaliuzes.