„Fiio FT3“ apžvalga: mieste yra naujas vertės karalius

Pastaraisiais mėnesiais Kinijos garso kūrėjai, tradiciškai orientuojantys į IEM, pvz., „Moondrop“ ir „Thieaudio“, pristatė ant ausinių dedamas ausines, ir jiems tai buvo skirtinga sėkmė. Pirmoji „Moondrop“ pastanga buvo „Tuštuma“, tačiau ji nepasiekė tikslo. Laimei, prekės ženklas išsipirko su 599 USD kainuojančia „Venus“, kuri siūlo išskirtinį dizainą ir dideles plokščias tvarkykles su nuostabiu garso scena. Panašiai Thieaudio Wraith ne visai tinkamai sureguliavo, todėl prekės ženklas pasirinko biudžetinį segmentą su 129 USD „Ghost“.

„Fiio“ dabar yra naujausias prekės ženklas, besivaržantis nusižymėti šioje kategorijoje, pristatydamas savo pirmąsias ausines FT3. „Fiio“ parduoda daugiau produktų nei „Moondrop“ ir „Thieaudio“ kartu paėmus, o FT3 pristatymas buvo labai laukiamas. Ausinės turėjo debiutuoti praėjusių metų pabaigoje, tačiau pristatymas buvo nukeltas į 2023 m. pradžią ir dabar daugumoje pasaulio rinkų jas galima įsigyti už 299 USD.

Dėl šios kainos FT3 jau yra labai viliojantis, todėl išsiaiškinkime, ar „Fiio“ sugebėjo suformuluoti formulę pirmuoju bandymu ir ar FT3 gali susilyginti su Sennheiser HD6XX.

„Fiio FT3“ ausinių apžvalga

(Vaizdo kreditas: Harish Jonnalagadda / Android Central)

Kaip visada, pradėkime nuo dizaino. „Fiio“ turi unikalią dizaino estetiką, kuri skatina drąsų stilių su aštriomis linijomis, ir ši kalba matoma visame jo portfelyje, įskaitant DAC, pvz., Q7 ir K9 Pro. Todėl nenuostabu, kad FT3 pasižymi agresyviu dizainu, o išvaizda gali patikti ne visiems.

„Fiio“ nuopelnas yra tai, kad prekės ženklas negailėjo medžiagų, o FT3 turi puikią pagaminimo kokybę iš aliuminio. Ausinių kaušelių išorėje yra stipinų dizainas su „Fiio“ logotipu viduryje, ir, nors jis nėra visiškai išskirtinis, jis atrodo unikalus ir dera su likusia „Fiio“ produktų linija.

„Fiio FT3“ ausinių apžvalga

(Vaizdo kreditas: Harish Jonnalagadda / Android Central)