„Fiio Q7“ apžvalga: šis galutinis žaidimas DAC turi viską

„Fiio“ atliko puikų darbą, užpildydamas savo portfelį, o vienas geriausių papildymų yra Q7. DAC yra skirtas aukščiausios klasės segmentui ir turi įdomią atsiradimo istoriją. Iš esmės jame yra M17 skaitmeninio garso grotuvo, kurio mažmeninė prekyba kainuoja 1800 USD, ypatybės, bet be grotuvo dalies. Taigi Q7 neturi ekrano ir jame trūksta visų garso grotuvui reikalingų bitų: nėra „Android“ sąsajos pradedantiesiems ir jis nėra maitinamas „Snapdragon 660“.

Vietoj to jūs gaunate tą pačią garso grandinę kaip ir M17, todėl Q7 yra labai viliojantis. Važiuojant šiuo keliu, Q7 ne tik tampa daug universalesnis, bet ir gerokai sumažina kainą: 749 USD, arba tik 42% M17 kainos. Vis dar gaunate tuos pačius neįtikėtinus DAC ir stiprintuvų modulius – juose yra ESS Sabre ES9038Pro DAC ir puikus THX AAA 788 stiprintuvas – visa tai nešiojama forma, kurią galima naudoti su telefonu arba darbalaukyje.

„Fiio Q7“ pristatytas 2022 m. lapkritį, o „Amazon“ galite įsigyti jį už 749 USD (atsidaro naujame skirtuke). Didžiąją dalį keturių mėnesių naudojau DAC ir, naudodamas daugumą pastarųjų Fiio paleidimų, galiu nuoširdžiai pasakyti, kad tai yra viena geriausių prekės ženklo pastangų. Dėl universalumo kartu su čia siūlomu dizainu ir technine įranga Q7 tampa fenomenaliu DAC, ir tai gali būti tik „viskas viename“ galutinis DAC, kurio ieškote.

„Fiio Q7“ apžvalga

(Vaizdo kreditas: Harish Jonnalagadda / Android Central)

Pradėkime nuo dizaino. Q7 turi naują Fiio dizaino estetiką, o tai reiškia, kad rasite agresyvų stilių su dantytais šonais ir RGB apšvietimą išilgai ventiliacijos angų šonuose. Dėl 158,4 x 88,5 x 28,3 mm matmenų ir 620 g svorio Q7 yra absoliutus vienetas ir, nors jis yra skirtas nešiojimui, jis yra per didelis ir sunkus, kad jį būtų galima tiesiog įsimesti į krepšį. geriau aptarnauja tokius kaip BTR7.