„Galaxy S24 Ultra“ galėtų atsisakyti vienos iš savo kamerų, kad gautų ką nors geresnio

Ką tu turi žinoti

  • „Galaxy S24 Ultra“ gali turėti tik tris ausines, o ne keturias.
  • Bendrovė gali pakeisti 3x teleobjektyvą į nuolatinio priartinimo objektyvą.
  • „Sony Xperia 1 IV“ siūlo nuolatinį priartinimą, o „LG Innotek“ neseniai pristatė naują jutiklį su panašiomis galimybėmis.

Šios kelios pastarosios Samsung Galaxy Ultra telefonų kartos turėjo keturis galinės kameros jutiklius, tačiau ankstyvas gandas apie flagmaną rodo, kad į skaičiavimą galima neįtraukti vienos kameros.

Anot „Weibo“ informacijos nutekėjusios „Ice Universe“, 3x teleobjektyvo jutiklio gali nebūti „Galaxy S24 Ultra“, todėl fotoaparato sąranka gali sumažėti iki trijų jutiklių. Tai būtų nukrypimas nuo „Ultra“ asortimento, kuriame pastaraisiais metais buvo 3x teleobjektyvo kamera, be 10x periskopo objektyvo, pvz., „Galaxy S23 Ultra“.

Tačiau nebijokite, nes panašu, kad „Samsung“ gali turėti kitų planų dėl „S24 Ultra“ priartinimo galimybių. „Ice Universe“ teigia, kad užuot siūlęs 3x teleobjektyvą, priartinimo lygis galėjo būti „sujungtas“ į periskopo objektyvą.

(Vaizdo kreditas: Weibo (ekrano kopija))

Ne visiškai aišku, ką tai reiškia, bet greičiausiai tai rodo, kad „Samsung“ traukia „Sony“ ir gali suteikti „Galaxy S24 Ultra“ nuolatinio priartinimo objektyvą, à la Xperia 1 IV. Šis įrenginys siūlo nuolatinį priartinimą nuo maždaug 3,5 iki 5,2 karto, ir nors tai nėra didelis priartinimo lygių skirtumas, vis tiek įspūdinga pasiekti tokį optinį priartinimą be dviejų atskirų kameros jutiklių.

Jei „Samsung“ pasirinks šį kelią, bendrovė galbūt pasirinks naudoti naują jutiklį, kurį „LG Innotek“ pristatė praėjusių metų pabaigoje. Šis jutiklis gali pasiekti nuolatinį optinį priartinimą nuo 4 iki 9 kartų, o tai šiek tiek mažiau nei šiuo metu „Samsung“ siūlo du atskirus jutiklius nuo 3 iki 10 kartų.

„LG Innotek“ neseniai pristatytas optinio teleobjektyvo priartinimo kameros modulis.

(Vaizdo kreditas: LG Innotek)

Tai ne pirmas kartas, kai girdime, kad „Samsung“ galėjo pakeisti „Galaxy S24 Ultra“ teleobjektyvą, nors detalių buvo nedaug ir, žinoma, vis dar yra. Nepaisant to, mums smalsu sužinoti, kokius priartinimo patobulinimus „Samsung“ gali pasiūlyti kitam savo aukščiausios kokybės flagmanui.