Garmin Instinct 2X Solar vs. 2 Solar: ar turėtumėte atnaujinti?

„Garmin Instinct 2X Solar“ buvo pristatytas šį balandį, praėjus mažiau nei metams po to, kai originalus „Instinct 2 Solar“ mus susprogdino savo ilgai veikiančia baterija. Su 2X „Garmin“ dar labiau pakeitė „ilgalaikio“ apibrėžimą, pridėdama keletą naujų įrankių, tokių kaip LED žibintuvėlis ir tikslesnis stebėjimas.

Bet ar tu reikia šiuos naujus įrankius, jei jau turite „Instinct 2 Solar“; o jei matote senesnį modelį parduodant, ar reikėtų sutaupyti pinigų? Tai teisingas klausimas, atsižvelgiant į tai, kad „Instinct 2X Solar“ dydis kai kuriems žmonėms bus problema. Kaip asmuo, peržiūrėjęs „Instinct 2 Solar“ ir šiuo metu bandantis „Instinct 2X Solar“, esu čia, kad padėčiau jums apsispręsti.

Garmin Instinct 2X Solar vs. 2 Solar: dizainas ir ekranas

Kodėl galite pasitikėti „Android Central“.
Mūsų ekspertai recenzentai praleidžia valandas bandydami ir lygindami produktus ir paslaugas, kad galėtumėte pasirinkti jums tinkamiausią. Sužinokite daugiau apie tai, kaip testuojame.

Garmin Instinct 2X Solar ir 2 Solar greta

(Vaizdo kreditas: Michael Hicks / Android Central)

„Garmin“ „X“ varianto laikrodžiai paprastai pristatomi gana greitai po originalių modelių, juos atnaujinant keliais pagrindiniais būdais. Nors skirtumai tarp „Instinct 2X Solar“ ir „2 Solar“ yra dideli, „Garmin“ akivaizdžiai to nepadarė taip pat daug pakeitimų per tokį trumpą laikotarpį.