Geriausi pigūs Android telefonai 2023 m

Šiais laikais pigūs „Android“ telefonai yra visur, įrodantys, kad norint naudotis puikia išmaniojo telefono patirtimi, nereikia išleisti rankos ir kojos. Žinoma, buvo keletas nuviliančių leidimų – į galvą ateina „OnePlus N300“ – tačiau dauguma naujausių įrenginių džiugino mus įperkamų išmaniųjų telefonų ateitimi. Pakanka pasakyti, kad ir ko ieškote išmaniajame telefone, geriausius pigius Android telefonus, kuriuos galima nusipirkti už pinigus, rasite žemiau.

Galiausiai pasirinkome „Samsung Galaxy A54 5G“ kaip geriausią pasirinkimą. Šis patikimas įrenginys kainuoja mažiau nei 500 USD ir siūlo daugybę pavyzdinio lygio funkcijų, tokių kaip nuostabus 120 Hz AMOLED ekranas, keturios galinės kameros (kurios iš tikrųjų yra gana geros), didelė 5 000 mAh baterija, kurios lengvai užteks visą dieną. vienas įkrovimas ir programinės įrangos palaikymas ilgus metus.

Žvilgsniu

Geriausia apskritai

Samsung Galaxy A54 reklama su alpinistais

(Vaizdo kreditas: Samsung)

Samsung Galaxy A54 5G

Ekranas: 6,4 colio Super AMOLED, 1080 x 2340, 120Hz atnaujinimo dažnis | Procesorius: Exynos 1380 aštuonių branduolių | RAM: 6 GB | Saugykla: 128 GB | Kameros: 50 MP pirminė, 12 MP itin plati, 5 MP makro, 32 MP asmenukė | Įkrovimas: 25W laidinis | Baterija: 5000 mAh | Vandens pasipriešinimas: IP67 | Matmenys: 158,2 x 76,7 x 8,2 mm | Svoris: 202 g

Puikiai atrodanti aparatūra

Ryškus AMOLED ekranas su 120 Hz atnaujinimo dažniu

Pavyzdinio lygio fotoaparato funkcijos

Didelė 5000 baterija

Nėra 3,5 mm ausinių lizdo

Fotoaparatas vis dar neprilygsta pikseliui

„Galaxy A“ serija ir toliau yra vienas didžiausių „Samsung“ laimėjimų, pasižymintis tvirtomis techninėmis charakteristikomis ir gražiu vidutinės ir žemos klasės telefonų dizainu. Mes buvome didžiuliai „Galaxy A53“ gerbėjai, o tolesni veiksmai nenuvilia – pavyzdinio lygio specifikacijos buvo perpus mažesnės už įprastą flagmano kainą.

„Samsung Galaxy A54“ gali pasigirti paprastai ryškiu 6,4 colio AMOLED ekranu su 120 Hz atnaujinimo dažniu, itin efektyviu aštuonių branduolių „Exynos 1380“ procesoriumi, didele 5000 mAh baterija ir 6 GB RAM su 128 GB atminties talpa. Kameros programinė įranga taip pat yra puiki čia su 50 MP pirminiu objektyvu ir 32 MP asmenukių fotografu. Be to, gausite daug fotoaparato funkcijų, esančių naujausioje „Samsung“ pavyzdinėje serijoje, pvz., „Nightography“ ir „Object Eraser“.

Kaip ir su visais geriausi Samsung telefonai, „Galaxy A54“ pagrindinis dėmesys skiriamas įrenginio ilgaamžiškumui. Telefonas yra nustatytas gauti keturis OS atnaujinimus ir iki penkerių metų saugos naujinimus, todėl galite planuoti A54 naudoti daugelį metų. Balandžio 6 d., kai jis parduotuvių lentynose pasirodys, telefonas kainuos apie 449,99 USD, tačiau apsidairykite „Samsung Galaxy A54“ išankstinio užsakymo pasiūlymai kad pamatytumėte, ar galite sutaupyti papildomų pinigų.

Geriausia alternatyva

„OnePlus Nord N20 5G“.

(Vaizdo kreditas: Nicholas Sutrich / Android Central)

„OnePlus Nord N20 5G“.

Ekranas: 6,43 colio 60 Hz AMOLED | Procesorius: Qualcomm Snapdragon 695 5G | RAM: 6 GB LPDDR4x | Saugykla: 128 GB UFS 2.2 | Kameros: 64MP pagrindinis, 2MP makro, 2MP vienspalvis, 16MP priekinis | Įkrovimas: 33W SUPERVOOC | Baterija: 4 500 mAh | Vandens pasipriešinimas: IP52 | Matmenys: 159,9 x 73,2 x 7,5 mm | Svoris: 173 g

Puikus AMOLED ekranas

Puikios kameros

3,5 mm lizdas ir „microSD“ kortelės lizdas

5G ryšys ir NFC

Puikiai atrodantis ir jausmingas pastatymas

Daug programinės įrangos funkcijų

USB prievado suderinamumo problemos

Tik vienas OS atnaujinimas

Ribotas 5G palaikymas

Kaip sužinojome savo „Nord N20 5G“ apžvalgoje, šis nebrangus „OnePlus“ telefonas nuolat veikia kaip telefonas, dvigubai brangesnis dėl tokių specifikacijų kaip „Snapdragon 695 5G“ procesorius, 6 GB RAM ir net 128 GB greitos UFS 2.2 saugyklos. , jo priekyje yra AMOLED ekranas, kurio beveik niekada nematyti tokio kainų diapazono telefonuose. Kaip ir galima tikėtis iš AMOLED skydelio, spalvos yra nuostabios, juodos spalvos lygiai yra tobuli ir viskas atrodo puikiai. Jis galėtų būti šiek tiek ryškesnis ir turi „tik“ 60 Hz atnaujinimo dažnį, tačiau sunku ginčytis dėl AMOLED kokybės, kai daugumai tokio kainų diapazono telefonų įstrigo blankus LCD ekranas.

Kameros taip pat viršija daugumos šio kainų diapazono telefonų kokybės lygį. Jo gale yra tik 64 MP pagrindinė kamera – 2 MP monochrominės ir 2 MP makro kameros dažniausiai yra nenaudingos, tačiau ta pagrindinė kamera sukuria tikrai puikių nuotraukų su plačiu dinaminiu diapazonu, įspūdingai išmaniąja AI varoma kelių kadrų programine įranga, automatiškai parenka geriausią kadrą, kai jį nufotografuojate, ir netgi nufotografuoja kokybišką 1080p vaizdo įrašą.

Geriausia kamera

Google Pixel 6a

(Vaizdo kreditas: „Google“)

Google Pixel 6a

Geriausios kameros bet kokiame nebrangiame telefone

Ekranas: 6,1 colio AMOLED, 2400×1080, 60Hz atnaujinimo dažnis | Procesorius: Google Tensor | RAM: 6 GB | Saugykla: 128 GB UFS 3.1 | Kameros: 12MP pirminė, 12MP itin plati, 8MP asmenukė | Įkrovimas: 18W laidinis | Baterija: 4 410 mAh | Vandens pasipriešinimas: IP67 | Matmenys: 152,2 mm x 71,8 mm x 8,9 mm | Svoris: 178 gramai

Tiesiog nuostabios kameros

Greitas našumas visame pasaulyje

Gražus OLED ekranas

Puikios išskirtinės „Pixel“ funkcijos

Palaiko 5G tinklus

Android 13

Tik 60Hz ekranas

Nėra ausinių lizdo

Nėra belaidžio įkrovimo

Dažnai, kai išleidžiate mažiau nei 500 USD telefonui, turite eiti į kompromisus dėl procesoriaus ir telefono konstrukcijos. Tačiau „Google“ elgiasi kitaip su „Pixel 6a“, kuri, kaip minėjome „Google Pixel 6a“ apžvalgoje (atsidaro naujame skirtuke)yra kelių kompromisų telefonas.

Viskas prasideda nuo puikaus „Google Tensor“ procesoriaus, to paties lustų rinkinio, įtraukto į brangesnius „Pixel 6“ ir „Pixel 6 Pro“. Tada, žinoma, „Pixel“ telefonų kameros taip gerai žinomos. „Tensor“ naudoja standartinį 12 MP jutiklį ir prideda šiek tiek dirbtinio intelekto magijos, įskaitant intelektualų objektų atpažinimą, padedantį išlaikyti objektų judėjimą visiškai aiškiai. Puikios funkcijos, pvz., skambučių tikrinimas, momentinis „Google“ asistento teksto į kalbą pakeitimas, vertimas įrenginyje realiuoju laiku ir daug daugiau, kad telefonas su laiku tik gerėtų, o ne blogėtų.

Minusai? Ekranas yra tik 60 Hz, o tai prilygsta tai, ką gautumėte iš bet kurio senesnio telefono, kurį greičiausiai atnaujinsite. Tai reiškia, kad „Pixel 6a“ neatrodys taip sklandžiai kaip telefonai su 90 Hz arba 120 Hz ekranais. Asmeniškai nemanau, kad tai didžiulis reikalas, ir nepastebėjau, kad tai mane trikdo, kai jį peržiūrėjau, net ir iš telefonų su didesniu atnaujinimo dažniu. Jame nėra ausinių lizdo arba belaidžio įkrovimo palaikymo. Tačiau net ir nepaisant šių neigiamų dalykų, sunku ginčytis dėl „Google“ teikiamos „Pixel 6a“ vertės ir…