Geriausias pigus NAS 2023 | „Android Central“.

Geriausiai prieinama NAS (prie tinklo prijungta saugykla) korpusas suteikia visas funkcijas, kurių ieškotumėte prie interneto prijungtame saugojimo diske pigiau. Idealiu atveju jis turėtų turėti galimybę kurti atsargines duomenų ir nuotraukų kopijas visuose jūsų namų tinklo įrenginiuose, leisti medijos kolekciją visuose įrenginiuose ir suteikti pakankamai saugyklos visiems jūsų duomenų poreikiams. Yra daugybė puikių parinkčių, kurios tai daro, bet mano mėgstamiausia vis dar yra „Synology DiskStation DS220j“, kuri yra puikus pradinis modelis, jei norite atnaujinti savo namų tinklą.

Kodėl galite pasitikėti „Android Central“.
Mūsų ekspertai recenzentai praleidžia valandas bandydami ir lygindami produktus ir paslaugas, kad galėtumėte pasirinkti jums tinkamiausią. Sužinokite daugiau apie tai, kaip testuojame.

„Synology DiskStation DS220j“.

(Vaizdo kreditas: Harish Jonnalagadda / Android Central)

„Synology DiskStation DS220j“.

Fantastiškas bendras pasirinkimas

Priežastys pirkti

+

Išsamios programinės įrangos funkcijos

+

Išskirtinė vertė

+

Gigabit Ethernet ryšys

+

Talpa iki 32 TB atminties

+

Važiuoja tyliai

Jei norite sukurti NAS, kad galėtumėte kurti atsargines duomenų iš visų telefonų ir „Windows“ bei „MacOS“ įrenginių namuose arba saugoti garso ir medijos biblioteką, „Synology“ yra ideali vieta pradėti. Prekės ženklas gamina geriausius namų NAS korpusus ir parduoda dešimtis gaubtų visuose kainų taškuose. Jei ieškote biudžeto modelio, norėdami pradėti, „DiskStation DS220j“ yra puikus pasirinkimas.