„Google Meet“ naujinys leidžia paslėpti skambučio dalyvius, kurių fonas blaško

Ką tu turi žinoti

  • „Google Meet“ pridėjo naują būdą, kaip išjungti bet kurio skambučio vaizdo įrašų sklaidos kanalą, kurio filtrai ar fonas yra nemalonūs.
  • Tačiau žmonės, kurių vaizdo įrašų kanalus paslėpėte, nebus įspėti, kad juos vizualiai nutildėte.
  • Mobiliajame telefone dabar galite išjungti visus vaizdo įrašų kanalus, išskyrus tuos, kurie priklauso dalyviams, kurie rengia pristatymą.

„Google Meet“ pridėjo gana didėjantį fonų ir filtrų pasirinkimą, kad pokalbio metu paslėptų jūsų netvarkingą aplinką, tačiau ne visi mėgsta šiuos virtualius fonus. Kartais jie gali trukdyti kelių naudotojų skambučiams, todėl „Google“ prideda naują funkciją, kuri leis jiems užblokuoti šiuos trukdžius.

Paieškos milžinas paskelbė tinklaraščio įraše (atsidaro naujame skirtuke) kad išleidžiama galimybė išjungti atskirus skambučio dalyvių vaizdo įrašus. Tai praverčia situacijose, kai tam tikro kolegos foninis filtras yra visiškai netinkamas įmonės virtualiam susitikimui. Galėsite išjungti jų vaizdo įrašų tiekimą, kad išvengtumėte šių nepatogių akimirkų, o tai dar neįmanoma daugelyje geriausių vaizdo konferencijų paslaugų, nebent esate susitikimo vedėjas.

Jei nerimaujate dėl kieno nors jausmų sutrikdymo, „Google“ pažada nepranešti žmonėms, kurių vaizdo įrašų kanalus paslėpėte. Be to, susitikimo išdėstymas pasikeis tik jums, o visi kiti pokalbio dalyviai ir toliau matys visų kosmoso filtrus arba, jei gali tai toleruoti, povandeninį foną.

„Google Meet“ parinktys, leidžiančios išjungti vaizdo įrašų sklaidos kanalus

(Vaizdo kreditas: „Google“)

Parinktį išjungti vaizdo įrašų sklaidos kanalus galima pasiekti „Google Meet“ programose mobiliesiems ir staliniams kompiuteriams. Norėdami tai padaryti, atidarykite skambučio dalyvių sąrašą ir pasirinkite asmenį, kurį norite paslėpti. Tada palieskite trijų taškų meniu šalia jo vardo ir pasirinkite „Nežiūrėti“. Visada galite iš naujo suaktyvinti jų vaizdo įrašų tiekimą palietę „Pradėti žiūrėti“.