„Google“ nuotraukos išbando „sudėtingesnę“ paiešką, kad padėtų rasti konkrečius vaizdus

Ką tu turi žinoti

  • „Google“ nuotraukos žiniatinklyje pradeda testuoti „sudėtingą“ paieškos funkcijos užklausos versiją.
  • Naudotojai gali ieškoti tokių terminų kaip „spalvingas saulėlydis“ ir gauti rezultatus, kurie labiausiai atitinka tą užklausą.
  • Panašiai bandomieji ekranai gali ieškoti žmonių, kuriuos jie galėjo pažymėti, susieti su konkrečia vieta, kurioje jie galėjo būti.

Atrodo, kad „Google“ nuotraukos pradėjo bandyti patobulinti, kaip jos paieškos funkcija sąveikauja su tuo, ko ieško vartotojai. „9to5Google“ teigimu, per pastarąsias kelias dienas vartotojai pastebėjo, kad „Google“ nuotraukos žiniatinklyje pateikia raginimą „Išbandykite efektyvesnę paiešką“, po kurio buvo parinktis „sužinokite daugiau“.

„Google“ paaiškina, kad vartotojai gali eksperimentuoti su tokiomis užklausomis kaip „spalvingas saulėlydis“ arba „Pelenė“ kartu su kitomis frazėmis. Atliekant 9to5 testą, nuotraukų bibliotekoje ieškant „spalvingo saulėlydžio“ buvo pateiktos kelios „Paiešką labiausiai atitinkančios“ nuotraukos. Be to, nuotraukos buvo rodomos labiau atsižvelgiant į atitiktį jų užklausai, o ne surūšiuotos pagal nuotraukos darymo datą.

Šiuo metu „Android“ įrenginiuose šis naujas raginimas nebuvo pastebėtas, tačiau tai gali pasikeisti, jei bandymai vyks pakankamai gerai.

Eksperimentas su naujais

(Vaizdo kreditas: 9to5Google)

Be to, vartotojai gali gauti šiek tiek konkretesnius duomenis, kad surastų tą sunkiai suvokiamą atmintį. Tolesni bandymai atskleidė galimybę naudoti pažymėtų veidų (žmonių) ir vietos paiešką. Pavyzdys galėtų būti „Briana Granto parke“. Gali būti naudingi abu paieškos funkcijos „Google“ nuotraukose variantai. Naudotojai gali pereiti nuo bendrų užklausų apie temą, kad surastų bet kokias apibūdinimą atitinkančias nuotraukas iki tikslesnių konkrečių prisiminimų radinių.