Ką tu turi žinoti
- Kūrėjas sukūrė atvirkštinę inžineriją „Android Nearby Share“, skirtą „MacOS“, ir pavadino ją „NearDrop“.
- Ši versija iš dalies palaiko „Mac“ kompiuterius ir leidžia kompiuteriui veikti tik kaip imtuvas.
- „Android“ telefonai gali siųsti failus į „MacOS“ įrenginį per „Wi-Fi LAN“, o kompiuteris turi būti visada matomas tinkle, kad veiktų.
- „Google Nearby Share“ neseniai perėjo į tinkamą beta fazę, skirtą „Windows“ kompiuteriams.
Kūrėjas paėmė tai į savo rankas, kad padėtų lengviau dalytis failais tarp „Mac“ ir „Android“ telefonų.
„Android“ Nearby Share dažniausiai naudojama vaizdams, failams ar nuorodoms bendrinti su kitu telefonu. „Reddit“ kūrėjas paskelbė šiek tiek informacijos apie tai, kaip jie apvertė „Android Nearby Share“, skirtą „MacOS“, kartu su savo kodu „GitHub“ ir protokolo dokumentais (per Mišaalas Rahmanas).
Kūrėjas pavadino savo kūrinį „NearDrop“, kuris skamba kaip protingas „NearbyShare“ ir „AirDrop“ derinys, nors jis turi keletą apribojimų. Dėl dalinio palaikymo „NearDrop for Mac“ gali gauti failus tik iš „Android“ įrenginio per „Wi-Fi LAN“.
Programos kūrėjas teigė, kad „Google Nearby Share“ palaiko kelis skirtingus metodus, tačiau iš jų „Wi-Fi Direct“ nepalaikoma „MacOS“. Be to, „Bluetooth“ neveikia su šia versija, nes jai reikalinga „tolesnė atvirkštinė inžinerija“.
Paskutinis paminėtas apribojimas yra reikalavimas, kad naudotojo „Mac“ būtų „visą laiką matomas“ tinkle, kai veikia „NearDrop“ programa.
Tvarkingas: kūrėjas sukūrė neoficialų „Nearby Share“ klientą, skirtą „MacOS“! Šiuo metu ji palaiko failų gavimą iš „Android“ tik per „WiFi LAN“, tačiau tai, kad jis netgi veikia, yra įspūdingas pats savaime. Ekrano kopijos kreditas: @bhusankumar2k2 Telegram pic.twitter. com/2JLV0OJeHQ2023 m. balandžio 13 d
Grishka, šio „Nearby Share“, skirto „MacOS“, kūrėjas, palietė, kodėl jie nebandė apgręžti „AirDrop“, skirto „Android“. Paprasčiau tariant, tam reikės pasirinktinio branduolio ir šaknies, nes pati „Apple“ naudoja „peer-to-peer Wi-Fi“, žinomą kaip AWDL („Apple Wireless Direct Link“).
„Android Nearby Share“ neseniai perėjo į tvirtą beta versijos etapą, skirtą „Windows“ asmeniniams kompiuteriams, po to, kai iš pradžių erzino savo atvykimą į CES 2022. Dabar „Windows“ kompiuteriai gali eksperimentuoti su failų siuntimu ir gavimu iš „Android“ telefonų taip pat paprastai, kaip ir siųsdami failus iš vieno „Android“ įrenginio į kitą.
Tai ne pirmas kartas, kai audringi „Google“ ir „Apple“ santykiai lėmė trečiųjų šalių sprendimus. Visa tai susiję su „Google“ spaudimu „Apple“ pritaikyti RCS pranešimų siuntimą, todėl tokios programos kaip „Sunbird“ bandė „iMessage“ palaikyti „Android“ telefonuose.
Kalbant apie „NearDrop“, atrodo, kad programa veikia gerai, atsižvelgiant į jos apribojimus. Jei esate „Mac“ vartotojas ir norite tai išbandyti patys, norėdami pradėti, galite apsilankyti kūrėjo „GitHub“ puslapyje.