Mint Mobile: kaip sužinoti, ar jūsų vietovėje yra aprėptis

Geriausias atsakymas: Neseniai „T-Mobile“ įsigijo populiarų MVNO operatorių „Mint Mobile“, kuris naudoja didžiulį šio operatoriaus 5G tinklą, kad užtikrintų aprėptį milijonams vartotojų visame pasaulyje. Norėdami sužinoti, ar esate apdraustas, tereikia ieškoti savo vietos Oficialus „Mint Mobile“ aprėpties žemėlapis (atsidaro naujame skirtuke).

Jei jums patinka tai, ką gali pasiūlyti „Mint Mobile“, bet nesate tikri dėl „Mint Mobile“ aprėpties, prieš prisiregistruodami galite atlikti keletą dalykų. Pirmiausia turėsite įsitikinti, kad jūsų telefonas yra visiškai suderinamas su „T-Mobile“, nes „Mint Mobile“ naudoja tik šį tinklą. Tada būtinai patikrinkite „Mint“ aprėpties žemėlapį (atsidaro naujame skirtuke) prieš pakeisdami, tačiau atminkite, kad jei viskas nepasiseks, kaip tikėtasi, taikomas septynių dienų pinigų grąžinimo garantija.

Ar mano įrenginys veikia „Mint Mobile“?

Mint Mobile aprėpties žemėlapis

(Vaizdo kreditas: Mėtų)

Dauguma šiuolaikinių atrakintų telefonų palaiko daugumą „T-Mobile“ tinklo, taigi ir „Mint“, tačiau jei perkate ką nors naujo, tai yra vieni geriausių telefonų, kuriuos galima naudoti su „Mint Mobile“. Verta paminėti, kad kai kurie senesni įrenginiai gali nepalaikyti Band 71, kuris naudoja 600 MHz spektrą, kad užtikrintų ilgalaikę aprėptį, kad užpildytų tarpus tarp bokštų. Jei jūsų telefonas nepalaiko šios dažnių juostos, daug dažniau nusileisite prie 3G.

Mėtų suderinamumo tikrintuvas

(Vaizdo kreditas: Mint Mobile)

Jei nesate tikri, ar jūsų telefonas veiks su „Mint“, tiesiog eikite į operatorių oficialus suderinamumo tikrintuvas (atsidaro naujame skirtuke) ir užpildykite reikiamus laukus (gali būti naudinga iš anksto sužinoti telefono IMEI numerį). Dėl „Mint Mobile“ programos BYOP (Bring Your Own Phone) galite netgi sutaupyti papildomų pinigų savo telefono sąskaitoje, kai atsinešate esamą įrenginį operatoriui. Taip pat tai galite padaryti atsisiųsdami „Mint Mobile“ programėlę, kuri automatiškai patikrins jūsų telefono suderinamumą.