Nauja „Google“ nuotraukų vaizdo įrašų rengyklė pasiekiama visiems „Chromebook“ ir „Chrome“ OS naudotojams

Atnaujinimas (balandžio 23 d., 12:20 ET): atnaujinta pasiekiamumo informacija, nes naudotojams pradedama naudoti integruota „Google“ nuotraukų vaizdo įrašų redagavimo galimybė „Chromebook“ įrenginiuose.

Ką tu turi žinoti

  • „Google“ nuotraukos gauna naują vaizdo įrašų rengyklę, skirtą „Chromebook“ ir „Chrome“ OS įrenginiams.
  • Atnaujintas redaktorius iš pradžių buvo pristatytas 2022 m. liepos mėn., bet dabar pradedamas diegti.
  • Jei norite redaguoti vaizdo įrašus „Chromebook“, turėsite įdiegti „Google“ nuotraukų programą iš „Play“ parduotuvės.

2022 m. liepos mėn. išjuokta, „Google“ pagaliau išleidžia naują filmų kūrimo įrankį „Chromebook“ įrenginiuose per „Google“ nuotraukas. Iki šiol tai buvo tikrai įmanoma tik naudojant įvairias „Linux“ programėles arba su neseniai paleista „LumaFusion“ programėle.

Pranešimo įraše „Google“ nuotraukų bendruomenės forume galėsite „sklandžiai naudoti vaizdus ir vaizdo įrašus iš „Chromebook“ ir redaguoti „Google“ nuotraukose“. Tai ne tik reiškia, kad galite lengvai pridėti vaizdų ir (arba) vaizdo įrašų iš savo nuotraukų bibliotekos, bet yra įvairių įrankių.

(Vaizdo kreditas: „Google“)

Tai apima galimybę koreguoti konkrečius vaizdus ar scenas naudojant integruotą redaktorių. „Google“ taip pat suteikia galimybę pradėti nuo išankstinio nustatymo arba galite sukurti savo namų filmą nuo nulio. Jei pasirinksite išankstinį nustatymą, jums bus pateikta siužetinė schema, kurioje galėsite nuvilkti vaizdus ar vaizdo įrašus iš bibliotekos.