Naujasis Motorola Edge Plus (2023) yra elegantiškas ir seksualus flagmanas, kurio kaina tik 799 USD

Ką tu turi žinoti

  • „Motorola“ JAV pristato savo naujausią flagmaną „Edge+“ (2023).
  • Telefone yra triguba kamera su dviem 50 MP jutikliais, Snapdragon 8 Gen 2 mikroschemų rinkiniu ir 5100 mAh baterija su 68 W greitu įkrovimu.
  • „Motorola“ palaiko telefoną su trimis OS atnaujinimais ir ketverių metų saugos naujinimais.
  • Telefonas bus parduodamas JAV gegužės 25 d., tačiau išankstinis užsakymas prasidės gegužės 19 d.

„Motorola“ gali būti žinoma dėl savo nebrangių telefonų, tačiau 2023 m. kompanijos flagmanų serija nėra ko čiaudėti, o naujasis „Edge+“ (2023) tai įrodo. Po „Lenovo ThinkPhone“ pristatymo „Motorola“ Šiaurės Amerikoje išleidžia į vartotoją labiau orientuotą „Edge+“ modelį su daugybe pavyzdinių specifikacijų ir funkcijų už gana patrauklią 799 USD kainą.

Tačiau kaina nėra vienintelis patrauklus „Motorola Edge+“ (2023 m.) dalykas. Telefonas pagamintas naudojant „aksominį, akinantį stiklą“ užpakalinėje dalyje, kuri suteikia jam gražią matinio įvaizdį, o priekinis 6,67 colio ekranas yra „praktiškai be apvado“ dėl lenkto skydelio.

Praktiškai su Motorola Edge+ (2023) nauju matinio stiklo nugarėlė

(Vaizdo kreditas: Nicholas Sutrich / Android Central)

Ekranas yra Full HD+ pOLED skydelis su 165 Hz atnaujinimo dažniu, o tai reiškia, kad jis puikiai tiks mobiliesiems žaidėjams, ypač dėl dviejų stereofoninių garsiakalbių ir Dolby Atmos palaikymo. Ekranas taip pat padengtas „Gorilla Glass Victus“ stiklu, kad apsaugotų nuo kritimo, o pats telefonas turi IP68 įvertinimą, kad būtų užtikrinta papildoma apsauga nuo vandens ir dulkių.

„Edge+“ (2023 m.) yra naujausias telefonas, turintis „Snapdragon 8 Gen 2“, kuris mums iki šiol padarė įspūdį mūsų išbandytuose 2023 m. flagmanuose. Jame taip pat yra 8 GB RAM ir 256 GB arba 512 GB USF 4.0 atminties.

Praktinės priemonės su „Motorola Edge+“ (2023 m.)

(Vaizdo kreditas: Nicholas Sutrich / Android Central)

Vaizdo kūrimas taip pat skamba gana įspūdingai, nes triguba fotoaparato sąranka susideda iš 50 MP pirminio jutiklio su OIS ir „visų pikselių židiniu“, kito 50 MP jutiklio, skirto itin platiems ir makro kadrams, ir 12 MP 2x „portreto“ fotoaparato. Telefonas gali fiksuoti 8K 30 kadrų per sekundę vaizdo įrašą, 4K 60 kadrų per sekundę greičiu arba 4K HDR10+ 30 kadrų per sekundę greičiu, taip pat turi kitas vaizdo funkcijas, tokias kaip naktinis matymas ir automatinio fokusavimo stebėjimas.

Taip pat yra tvarkinga „Horizon Lock“ stabilizavimo funkcija, leidžianti užfiksuoti itin stabilų vaizdo įrašą, užfiksuotą horizonte, o tai puikiai tinka tiems, kurie mėgsta sportuoti lauke, pavyzdžiui, slidinėti.

„Horizon Lock“ stabilizavimas „Motorola Edge+“ (2023 m.)

(Vaizdo kreditas: Nicholas Sutrich / Android Central)

Norėdami gauti energijos, „Motorola“ į telefoną įdėjo 5100 mAh bateriją. Deja, nerasite 125 W įkrovimo kaip „Motorola Edge 40 Pro“, tačiau 68 W laidinis įkrovimas turėtų būti pakankamai greitas. Belaidis įkrovimas pasiekia 15 W ir įtrauktas 5 W atvirkštinis belaidis įkrovimas.