Ką tu turi žinoti
- WhatsApp paskelbė apie naujus apklausų ir žiniasklaidos persiuntimo patobulinimus.
- Apklausos kūrėjai dabar gali išjungti kelis balsus platformoje.
- Taip pat galite įterpti arba redaguoti antraštes medijoje ar dokumente, kurį bendrinate.
Apklausų kūrimas „WhatsApp“ kartais gali sukelti painų rezultatų, nes žmonės gali balsuoti kelis kartus, tačiau naujas atnaujinimas leidžia apklausos kūrėjams neleisti niekam iškraipyti rezultatų.
„WhatsApp“ apklausos kūrimo puslapyje pridėjo naują jungiklį, kuris leidžia išjungti kelis apklausos dalyvių atsakymus. Kadangi visi apsiriboja vienu balsavimu, apklausos platformoje yra tikslesnės ir atspindi grupės nuomonę.
Šiuo metu „WhatsApp“ apklausos leidžia atsakyti į kelis atsakymus, todėl žmonės gali balsuoti už kelias parinktis. Tai gali būti naudinga tais atvejais, kai vartotojai nori išreikšti kelis požiūrius arba pakeisti savo balsą po to, kai pagalvojo toliau.
Kita vertus, leidimas balsuoti kelis kartus gali sukelti manipuliavimą balsavimu arba iškreipti apklausos rezultatus. Jei apklausos tikslas yra surinkti reprezentatyvius naudotojų duomenis ir pasiekti aiškų sutarimą dėl temos, verta apriboti kiekvieną vartotoją vienu balsavimu.
Be to, WhatsApp pridėjo galimybę greitai ieškoti apklausų, taikant atitinkamą filtrą pokalbių sąraše. Tai galite padaryti bakstelėję paieškos mygtuką viršutiniame dešiniajame kampe ir pasirinkę filtrą „Apklausos“. Po to programėlė parodys visus pokalbius, kuriuose buvo sukurtos apklausos.
Susirašinėjimo paslauga taip pat išsiųs pranešimus apklausų kūrėjams, kai žmonės balsuoja už jų apklausas, kad padėtų jiems stebėti žmonių atsakymus.
Be apklausų, „WhatsApp“ patobulino, kaip bendrinate mediją ir dokumentus su kitais. Tai reiškia, kad dabar galite pridėti antraštes prie nuotraukų ir vaizdo įrašų, kuriuos persiunčiate draugams ar šeimos nariams. Be to, turėsite galimybę pasilikti, ištrinti arba pakeisti esamas antraštes medijoje, kurią bendrinate.
„WhatsApp“ pastabos tinklaraščio įraše (atsidaro naujame skirtuke) žiniasklaidos persiuntimas kam nors kitam buvo ribotas, nes tai leistų kitiems atsakyti dar jums net neįdėjus konteksto. Tas pats pasakytina ir apie dokumentus, todėl „WhatsApp“ taip pat pridėjo galimybę įterpti antraštes į perduodamą dokumentą.
Šie pakeitimai dabar patenka į „WhatsApp“ ir yra didelis postūmis paslaugai, nes ji susiduria su didele daugelio geriausių pranešimų siuntimo programų, tokių kaip „Telegram“, konkurencija.