„OnePlus 11“ ir „OnePlus 10T“: kurį „OnePlus“ telefoną turėtumėte įsigyti 2023 m.?

„OnePlus“ kas šešis mėnesius išleidžia naują telefoną savo sunumeruota serija, todėl horizonte visada yra kažkas naujo. „OnePlus 11“ pateikia reikšmingų pakeitimų po gaubtu ir siūlo labai reikalingus programinės įrangos pataisymus. Tai reiškia, kad tai yra 200 USD brangiau nei „OnePlus 10T“, todėl ar turėtumėte pasiimti naujausią gamintojo telefoną ar sutaupyti pinigų ir vietoj to įsigyti praėjusių metų įrenginį? Išsiaiškinkime.

„OnePlus 11“ ir „OnePlus 10T“: dizainas

Kodėl galite pasitikėti „Android Central“.
Mūsų ekspertai recenzentai praleidžia valandas bandydami ir lygindami produktus ir paslaugas, kad galėtumėte pasirinkti jums tinkamiausią. Sužinokite daugiau apie tai, kaip testuojame.

„OnePlus 11“ prieš „OnePlus 10T“.

(Vaizdo kreditas: Apoorva Bhardwaj / Android Central)

„OnePlus“ dažniausiai nekeičia savo telefonų dizaino tarp kartų, tačiau pastaraisiais metais Kinijos gamintojas išbandė keletą kamerų korpusų variantų gale. Man patiko minimalistinis dizainas, kurį gavome su „OnePlus 9 Pro“, tačiau praėjusių metų „OnePlus 10 Pro“ ir „10T“ perėjo į stačiakampį korpusą, kuris neturėjo tokios pat elegancijos. Žinoma, buvo šaunu, kaip korpusas susiliejo į vidurinį rėmą, tačiau visa sala atrodė be reikalo didelė.

„OnePlus 11“ prieš „OnePlus 10T“.

(Vaizdo kreditas: Apoorva Bhardwaj / Android Central)

Laimei, „OnePlus“ pasitaisė su „OnePlus 11“, nes įrenginys siūlo apvalų korpusą, kuris atrodo daug darnesnis. Jis vis dar yra tokio pat dydžio kaip praėjusių metų korpusas ir sklandžiai įsilieja į vidurinį kadrą, tačiau atrodo šiuolaikiškas, todėl įrenginys atrodo prabangus. Naudojant abu įrenginius greta, man labiau patinka „OnePlus 11“ išvaizda ir pojūtis. Abiejuose įrenginiuose naudojamas stiklas, tačiau blizgi „OnePlus 10T“ galinės dalies apdaila man nepatinka, o „OnePlus 11“ šilkinė tekstūra atrodo malonesnė.

„OnePlus 11“ prieš „OnePlus 10T“.

(Vaizdo kreditas: Apoorva Bhardwaj / Android Central)

Išskyrus fotoaparato korpusą, didžiausias dizaino pokytis yra įspėjimo slankiklio trūkumas „OnePlus 10T“. Ši aparatinės įrangos funkcija buvo pagrindinė visų „OnePlus“ telefonų, pradedant nuo „OnePlus 2“, pagrindas, ir aš nesuprantu, kodėl gamintojas jos praleido 10T. „OnePlus 11“ dar kartą išsprendžia šią problemą, o įspėjimo slankiklis įrenginyje yra nepažeistas.

Kitur bendra dizaino estetika iš esmės panaši – abu įrenginiai turi beveik identiškus matmenis. „OnePlus 11“ yra šiek tiek siauresnis ir plonesnis, todėl geriau jaustis rankoje, tačiau jų svoris yra toks pat ir svorio pasiskirstymas panašus. Tačiau skiriasi tuo, kad „OnePlus 10T“ naudoja plastikinę važiuoklę, o „OnePlus 11“ turi aliuminio vidurinį rėmą. Tai akivaizdu, kai abu įrenginiai naudojami šalia vienas kito, o „OnePlus 11“ tiesiog jaučiasi kaip daug aukščiausios kokybės produktas.

„OnePlus 11“ prieš „OnePlus 10T“.

(Vaizdo kreditas: Apoorva Bhardwaj / Android Central)

Kitas „OnePlus 10T“ trūkumas yra IP įvertinimas; Tuo tarpu „OnePlus 11“ yra IP64 atsparumo dulkėms ir vandeniui standartas visuose pasauliniuose modeliuose. Dėl to „OnePlus 11“ yra daug universalesnis ir, nors jis nėra toks geras kaip IP68 standartas, kurį gaunate, pavyzdžiui, „Galaxy S23“ serijoje, tai suteikia telefonui daug didesnį atsparumą elementams.