„OnePlus 11“ yra aptakesnio dizaino, kuris atrodo modernesnis, yra didesnės raiškos ekranas, kuris yra vienas geriausių, kurį šiandien rasite bet kuriame įrenginyje, ir naujausia vidinė aparatinė įranga. Jame yra puikios kameros, kurios daro nuostabias nuotraukas dienos šviesoje ir esant prastam apšvietimui, standartinė įranga yra apsauga nuo įsiskverbimo ir bus atnaujinta daugiau programinės įrangos nei 10T. Tai geriausias iki šiol „OnePlus“ telefonas ir akivaizdus pasirinkimas, jei ieškote naujo įrenginio.
Dėl
- Didesnės raiškos ekranas, kuris tampa ryškesnis
- Greitesnė vidinė aparatūra
- Daug geresnės kameros
- Geresnis akumuliatoriaus veikimo laikas
- IP64 atsparumas dulkėms ir vandeniui
- Daugiau garantuotų programinės įrangos atnaujinimų
- Gera kaina
Prieš
- Žaidimai ribojami iki 60 kadrų per sekundę
- Bazinėje versijoje yra lėtesnė UFS 3.1 saugykla
- Nėra belaidžio įkrovimo
„OnePlus 10T“ vis dar yra geras telefonas, tačiau jį nustelbė „OnePlus 11“. 2023 m. aparatinė įranga išlaiko savo poziciją ir turėtų būti puiki kelerius metus, gausite ryškų ekraną, pagrindinė kamera fotografuoja gerai ir įkrauna esant 150 W. Tačiau kameros neprilygsta „OnePlus 11“, nėra įspėjimo slankiklio, bus mažiau programinės įrangos atnaujinimų ir trūksta kitų esminių dalykų. Nors tai kainuoja 200 USD mažiau, turėtumėte apsvarstyti galimybę mokėti daugiau ir įsigyti „OnePlus 11“.
Dėl
- Kainuoja 200 USD mažiau nei „OnePlus 11“.
- Greita aparatinė įranga, puikiai tinkanti žaidimams
- Ryškus 120 Hz AMOLED ekranas
- 150W įkrovimo technologija
Prieš
- Vidutinės pagalbinės kameros
- Nėra įspėjimo slankiklio
- Žaidimai ribojami iki 60 kadrų per sekundę
- Negaus tiek daug programinės įrangos naujinimų
- Nėra belaidžio įkrovimo
- Praranda apsaugą nuo patekimo
„OnePlus“ kas šešis mėnesius išleidžia naują telefoną savo sunumeruota serija, todėl horizonte visada yra kažkas naujo. „OnePlus 11“ pateikia reikšmingų pakeitimų po gaubtu ir siūlo labai reikalingus programinės įrangos pataisymus. Tai reiškia, kad tai yra 200 USD brangiau nei „OnePlus 10T“, todėl ar turėtumėte pasiimti naujausią gamintojo telefoną ar sutaupyti pinigų ir vietoj to įsigyti praėjusių metų įrenginį? Išsiaiškinkime.
„OnePlus 11“ ir „OnePlus 10T“: dizainas
Kodėl galite pasitikėti „Android Central“.
Mūsų ekspertai recenzentai praleidžia valandas bandydami ir lygindami produktus ir paslaugas, kad galėtumėte pasirinkti jums tinkamiausią. Sužinokite daugiau apie tai, kaip testuojame.
„OnePlus“ dažniausiai nekeičia savo telefonų dizaino tarp kartų, tačiau pastaraisiais metais Kinijos gamintojas išbandė keletą kamerų korpusų variantų gale. Man patiko minimalistinis dizainas, kurį gavome su „OnePlus 9 Pro“, tačiau praėjusių metų „OnePlus 10 Pro“ ir „10T“ perėjo į stačiakampį korpusą, kuris neturėjo tokios pat elegancijos. Žinoma, buvo šaunu, kaip korpusas susiliejo į vidurinį rėmą, tačiau visa sala atrodė be reikalo didelė.
Laimei, „OnePlus“ pasitaisė su „OnePlus 11“, nes įrenginys siūlo apvalų korpusą, kuris atrodo daug darnesnis. Jis vis dar yra tokio pat dydžio kaip praėjusių metų korpusas ir sklandžiai įsilieja į vidurinį kadrą, tačiau atrodo šiuolaikiškas, todėl įrenginys atrodo prabangus. Naudojant abu įrenginius greta, man labiau patinka „OnePlus 11“ išvaizda ir pojūtis. Abiejuose įrenginiuose naudojamas stiklas, tačiau blizgi „OnePlus 10T“ galinės dalies apdaila man nepatinka, o „OnePlus 11“ šilkinė tekstūra atrodo malonesnė.
Išskyrus fotoaparato korpusą, didžiausias dizaino pokytis yra įspėjimo slankiklio trūkumas „OnePlus 10T“. Ši aparatinės įrangos funkcija buvo pagrindinė visų „OnePlus“ telefonų, pradedant nuo „OnePlus 2“, pagrindas, ir aš nesuprantu, kodėl gamintojas jos praleido 10T. „OnePlus 11“ dar kartą išsprendžia šią problemą, o įspėjimo slankiklis įrenginyje yra nepažeistas.
Kitur bendra dizaino estetika iš esmės panaši – abu įrenginiai turi beveik identiškus matmenis. „OnePlus 11“ yra šiek tiek siauresnis ir plonesnis, todėl geriau jaustis rankoje, tačiau jų svoris yra toks pat ir svorio pasiskirstymas panašus. Tačiau skiriasi tuo, kad „OnePlus 10T“ naudoja plastikinę važiuoklę, o „OnePlus 11“ turi aliuminio vidurinį rėmą. Tai akivaizdu, kai abu įrenginiai naudojami šalia vienas kito, o „OnePlus 11“ tiesiog jaučiasi kaip daug aukščiausios kokybės produktas.
Kitas „OnePlus 10T“ trūkumas yra IP įvertinimas; Tuo tarpu „OnePlus 11“ yra IP64 atsparumo dulkėms ir vandeniui standartas visuose pasauliniuose modeliuose. Dėl to „OnePlus 11“ yra daug universalesnis ir, nors jis nėra toks geras kaip IP68 standartas, kurį gaunate, pavyzdžiui, „Galaxy S23“ serijoje, tai suteikia telefonui daug didesnį atsparumą elementams.
Apskritai „OnePlus 11“ jaučiasi daug geriau, o dizaino patobulinimai suteikia jam aiškų pranašumą prieš 10T. Tai, kad gaunate įspėjimo slankiklį ir IP64 reitingą, daro įrenginį daug patrauklesnį.
„OnePlus 11“ ir „OnePlus 10T“: ekranas
„OnePlus“ šiais metais neišleido „Pro“ varianto, o įprastas „OnePlus 11“ gavo daug atnaujinimų, įskaitant QHD+ (3216 x 1440) AMOLED skydelį su 120 Hz atnaujinimu. Priešingai, „OnePlus 10T“ turi FHD+ (2412 x 1080) AMOLED skydelį su 120 Hz atnaujinimu, ir nors jis pats savaime yra pakankamai geras, jis ne visai prilygsta „OnePlus 11“.
„OnePlus 11“ pasiekia iki 1300 nitų HDR turiniui ir turi „Dolby Vision“. Tačiau didžiausias skirtumas yra LTPO technologijos įtraukimas, leidžiantis ekranui dinamiškai pakeisti atnaujinimą nuo 1 Hz iki 120 Hz, atsižvelgiant į ekrano turinį. Kita vertus, „OnePlus 10T“ turi linijinį atnaujinimo perjungimą ir ciklą tarp 30, 60, 90 ir 120 Hz, kai naudojamas kasdien.
„OnePlus 11“ skydelyje yra „Gorilla Glass Victus“ sluoksnis, o „OnePlus 10T“ gauna „Gorilla Glass 5“. Abu telefonai turi tą patį 6,7 colio ekrano dydį, tačiau didesnė raiška ir geresni kontrasto lygiai OnePlus 11 leidžia jam išsiskirti. Abu įrenginiai taip pat gauna stereo garsą, ir aš pastebėjau, kad „OnePlus 11“ yra šiek tiek garsesnis ir išsamesnis.
„OnePlus 11“ ir „OnePlus 10T“: aparatinė įranga
Visuose „OnePlus“ flagmanuose siūloma naujausia aparatinė įranga, todėl dažniausiai nėra didelio skirtumo tarp kartų. Šį kartą taip nėra, nes „OnePlus 11“ teigia, kad visose srityse, palyginti su 10T, yra didelis pranašumas. Taip yra dėl to, kad jį maitina naujausia Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Lustų rinkinys buvo kapitaliai suremontuotas ir dabar jame naudojamas keturių branduolių derinys, o svarbiausias šių metų akcentas yra didesnis našumas naudojant mažiau energijos ir daug geresnis tvaresnis žaidimas. figūros.
„Snapdragon 8+ Gen 1“ vis dar yra vienas geriausių mobiliųjų mikroschemų rinkinių, kurį tik galite gauti, tačiau šalia „8 Gen 2“ jis neteikia tokių pat stabilių duomenų. Dėl to 10T droselis sulėtėja ilgai naudojant žaidimus, o „OnePlus 11“ ir toliau siūlo žaisti be atsilikimo net maratono sesijose. Perkaitimas šiais metais taip pat nėra problema, o naudojant beveik tuziną įrenginių, maitinamų 8 Gen 2, galiu drąsiai teigti, kad tai yra vienas geriausių „Qualcomm“ pastangų iki šiol.
Kategorija | „OnePlus 11“. | „OnePlus 10T“. |
---|---|---|
OS | „OxygenOS 13“, „Android 13“. | „OxygenOS 13“, „Android 12“. |
Ekranas | 6,7 colio 120 Hz AMOLED, QHD+ (3216 x 1440),… |