„OnePlus Pad“ kainodara pagaliau oficialiai paskelbta, pradedant nuo 479 USD JAV

Ką tu turi žinoti

  • „OnePlus Pad“ JAV kainodara dabar yra prieinama kartu su Kanados kainomis.
  • „OnePlus Pad“ kainuoja 479 USD ir yra vienintelis 8 GB + 128 GB variantas.
  • Prie planšetės pridedami priedai, kurių kainos taip pat oficialios.
  • Suinteresuoti vartotojai taip pat gali pasinaudoti išankstinio pardavimo ir atviro pardavimo pasiūlymais.

„OnePlus Pad“ pirmą kartą buvo pristatytas vasario mėnesį vykusiame bendrovės „Cloud 11“ renginyje. Pirmasis OnePlus Android planšetinis kompiuteris buvo pristatytas šalia flagmano OnePlus 11 ir prieinamų OnePlus 11R išmaniųjų telefonų. Ir, kaip buvo žadėta, JAV kainodara dabar yra oficiali, o „OnePlus Pad“ kainuoja 479 USD.

Bendrovė oficialiai paskelbė kainodarą Šiaurės Amerikos šalims šalia Kanados regiono. „OnePlus Pad“ kainuoja 649 CAD už vienintelę 8 GB RAM ir 128 GB atminties variantą, kurį gauna abi šalys. Prie planšetės pridedama „OnePlus“ magnetinė klaviatūra JAV kainuoja 149 USD, o Kanadoje – 209 CAD.

„OnePlus Pad“ taip pat palaiko rašiklį, pavadintą „OnePlus Stylo“, kurio kaina yra 99 USD ir 139 CAD. Galiausiai, norint suteikti papildomą apsaugos sluoksnį, planšetiniam kompiuteriui padeda „OnePlus Folio“ dėklas, kainuojantis 39 USD ir 57 CAD.

„OnePlus“ padėklas žalios spalvos su priekiu ir galine dalimi

(Vaizdo kreditas: Evanas Blassas / Twitter)

Kai kurie išankstiniai pasiūlymai pateikiami perkant „OnePlus Pad“, kuris prasideda nuo balandžio 28 d. iki gegužės 7 d. Suinteresuoti pirkėjai gali įsigyti „OnePlus Buds Pro 2“ (taip pat pristatytą „Cloud 11“ renginyje) su 50 % nuolaida planšetinio kompiuterio pirkimui.