P90X kūrėjas Tony Horton apie pratimų galią pakeisti jūsų gyvenimą

Galbūt skamba banaliai, bet bėgimas ir kūno rengyba gali pakeisti gyvenimą. Šiandienos svečias yra čia, kad primintų mums, kad niekada nenuvertintume savo visą gyvenimą trunkančios sveikatos vertės.

Nėra nieko panašaus į puikų bėgimą, kad dieną jaustumėtės geriausiai tiek fiziškai, tiek protiškai. Net jei jūsų kelias į kūno rengybą eina kitu nei bėgimas, pavyzdžiui, važinėjimas dviračiu, joga ar svarmenų kilnojimas, mankštos ir kūno rengybos galia jus pakelti yra tikra.

Tačiau norint tobulėti bėgime ar bet kurioje kitoje sporto šakoje, reikia ugdyti nuoseklumą. Be reguliarios praktikos tobulėjimas sustingsta, o motyvacija dažnai išblėsta. Norint išlikti sveikam ir tinkamam gyvenimui, reikia tikslo ir plano, kurio varomoji jėga yra gilesnė nei išvaizda. Šios savaitės podcast’o svečias atrado vidinę motyvaciją išlaikyti savo sveikatą ir gerovę per pastaruosius 4+ dešimtmečius.

Tony Hortonas apie didžiulę mankštos galią

Kalbant apie sveikatą ir kūno rengybą, Tony Horton nereikia pristatyti. Daugiau nei 40 metų jis užsiima kūno rengybos pramone ir iki 60 metų ir toliau yra sveikatos pavyzdys. Tony tapo populiariu vardu sukūrus P90X ir dirbo su daugybe įžymybių, įskaitant Bruce’ą Springsteeną ir Tomą Petty.

Nors Tony nebėgioja konkurencingai, kiekvieną savaitę jis tyrinėja savo vietinius Kalifornijos takus bėgiodamas kaip savo įprastos kūno rengybos rutinos dalį. Tony jau seniai pabrėžė tapti gerai suapvalintu kūno ir proto sportininku, o jo treniruotės tai atspindi.

Mano diskusijoje su Tony Horton daugiausia dėmesio skiriama psichinei ir fizinei kūno rengybos naudai. Be abiejų elementų kelionė yra mažiau vertinga ir prasminga. Kai kurios temos, į kurias gilinamės, yra šios:

  • Kaip Tony pasinėrė į fitneso pasaulį
  • Ankstyvas kūno rengybos poveikis jo kūnui ir protui
  • Populiarios P90X treniruočių sistemos kūrimas ir evoliucija
  • Kaip Tony toliau vystėsi kartu su kūno rengybos pramone
  • Kodėl nuoseklumas ir lankstumas yra labai svarbūs norint, kad kūno rengyba taptų visą gyvenimą trunkančia praktika
  • Senstant svarbu optimizuoti pagrindinius dalykus, pvz., miegą, mitybą ir atsigavimą

Tonio žinutė yra vertinga ir tinkama visiems sportininkams. Mėgaukitės mūsų diskusija!

Sužsiprenumeruokite podcast’ą Apple podcast’ai, „Spotify“., Siuvėjas, iHeartRadioarba Google Play.

Nuorodos ir ištekliai iš laidos:

Ačiū Previnex!

Mus palaiko mūsų naujausias partneris Previnex. Visą savo gyvenimo dalį atsispyręs daugumai papildų, atsargiai keičiu melodiją. Man liko mažiau nei metai nuo „Masters“ bėgimo ir asmeniniame gyvenime siekiu ilgaamžiškumo. Noriu kuo ilgiau būti sveikiausiu savimi ir džiaugiuosi galėdamas bendradarbiauti su Previnex, kad tai įvyktų.

Previnex naudoja labiausiai biologiškai prieinamas, kliniškai patikrintas sudedamąsias dalis, optimalią kiekvieno ingrediento formą ir dozę, farmacinio lygio gamybą, žaliavų ir gatavų produktų testavimą. Už kiekvieną jūsų pirkinį jie taip pat dovanoja vitaminų vaikams, kuriems jų reikia.

Pastarąjį mėnesį vartojau jų imuninę sistemą ir multivitaminus ir jaučiuosi puikiai. Turiu daugiau energijos ir aiškumo, jau nekalbant apie ramybę, kad duodu savo kūnui tai, ko jam reikia. Tikiu, kad „Previnex“ veikia ir tikiuosi, kad jūs patirsite tą pačią naudą kaip aš. Naudokite kodą jason15, kad gautumėte 15% nuolaidą užsakymui Previnex!

Ačiū GOODR!

Jei žiūrite mano vaizdo įrašus „YouTube“, žinosite, kad „Goodr“ akinius nuo saulės nešioju beveik dešimtmetį. Jie yra ypač prieinami – tik nuo 25 USD, skirti bėgimui, todėl jie išlieka ant veido, o stiliai yra tiesiog laukiniai. Jie taip pat yra 100 % anglies dioksido neutrali įmonė, tai reiškia, kad jie kompensuoja visą savo anglies dvideginio išmetimą ir 1 % savo pelno paaukoja aplinkosaugos tikslams.

Goodr siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją ir 100% pasitenkinimą, bet žinau, kad iš šimtų jų siūlomų stilių rasite sau patinkančią porą. Surask savo čia, Goodr gauti nemokamą pristatymą.