Quest v53 naujinimas ištaiso dvi labiausiai erzinančius ausinių problemas

Ką tu turi žinoti

  • Dabar programas galima automatiškai atnaujinti prieš išjungiant, o avataruose dabar yra daugiau tinkinimo parinkčių ir populiarių firminių drabužių.
  • „Quest Browser“ dabar palaiko „Twitch“ srautinį perdavimą ir apima daugybę naujų tėvų kontrolės funkcijų, skirtų apriboti nepadorų turinį.
  • Žaidimų seansus dabar galima įrašyti 1080p raiška su visišku stabilizavimu ir stereo garsu, o „Wi-Fi 6E“ ateina į „Quest Pro“.

Kiekvienas naujas mėnuo reiškia naują Quest platformos atnaujinimą, o gegužės mėn. atnaujinimas atneša keletą rimtų Quest ausinių patobulinimų. Pirmoji ir svarbiausia daugeliui yra nauja funkcija, kuri atnaujins programas prieš išjungiant ausines ir padės pašalinti vieną didžiausių nerimą keliančių problemų, kurias Quest turėjo nuo platformos įkūrimo. Niekas nemėgsta įjungti ausinių, kad pamatytų daugybę naujų atnaujinimų, ir tai turėtų padėti išspręsti kai kurias iš šių situacijų.

Žmonėms, kurie mėgsta įrašyti žaidimo sesijas, bus malonu sužinoti, kad jiems nebereikės žiūrėti kvadratinių 1:1 formato vaizdo įrašų su mono garsu (arba įdiegti SideQuest (atsidaro naujame skirtuke) tik norėdami išspręsti šią problemą). Eikite į ausinių nustatymų meniu ir peržiūrėkite naują kameros skyrių, kuriame yra parinktys įrašyti 16:9 1080p vaizdo įrašą, įskaitant stereo garsą.

Taip pat dabar galite įrašyti naudodami visišką vaizdo stabilizavimą, kuris turėtų būti daug patrauklesnis visiems, žiūrintiems jūsų vaizdo įrašą plokščiame ekrane. Tai padės sumažinti nedidelius galvos judesius, kurie atitraukia 2D žiūrovus, nors stabilizavimas visada šiek tiek sumažina vaizdo įrašo matymo lauką. Tiesiog įsitikinkite, kad turite puikų Quest 2 akumuliatorių (atsidaro naujame skirtuke) jei norite įrašyti visą laiką.

Naujos sesijos įrašymo parinktys Quest platformoje

(Vaizdo kreditas: Meta)

Vaikų, žaidžiančių Quest, tėvams palengvės žinojimas, kad dabar jie gali apriboti kelių skirtingų rūšių turinio peržiūrą Quest naršyklėje, įskaitant alkoholį ir tabaką, pasimatymus ir asmeninius santykius, narkotikus, lošimus, neapykantą ir terorizmą, seksualinį turinį ir ginklai. Norėdami įjungti tėvų kontrolės funkcijas, savo išmaniajame telefone patikrinkite „Meta Quest“ programą.

Naršyklė taip pat pastebėjo kai kuriuos suderinamumo patobulinimus, įskaitant galimybę prisijungti prie „Twitch“ ir žiūrėti srautus. Tai puiku, jei tiesiog ieškote patarimų, kuriuos galite žiūrėti žaidžiant.

„Meta Quest“ naršyklės tėvų kontrolė

(Vaizdo kreditas: Meta)

Ir galiausiai, jūsų meta avataras gali pradėti atrodyti daug įdomiau dėl daugybės naujų tinkinimo parinkčių (atsidaro naujame skirtuke) įskaitant kūno formas, patobulintus plaukus, drabužių tekstūras ir tolesnį populiarių prekių ženklų, tokių kaip PUMA, įtraukimą. Kai įsigysite 53 versiją, eikite prie veidrodžio savo namų aplinkoje ir pradėkite tinkinti!