Ką tu turi žinoti
- „Twitter Blue“ dabar palaiko iki 10 000 simbolių ilgio tviterius.
- Kaip prenumeratos pakopos dalis, paslauga taip pat papildė paryškintą ir kursyvą teksto formatavimą.
- „Twitter“ funkcija „Super Follows“ taip pat bus pervadinta į „Prenumeratos“.
Musko „Twitter“ eilėraštyje atrodo, kad dangus yra riba, kai kalbama apie įrašo ilgį, nes mikrotinklaraščių platforma pristatė iki 10 000 simbolių „Twitter“ palaikymą „Blue“ abonentams.
„Twitter Blue“ vasario mėnesį pradėjo eksperimentuoti su 4 000 simbolių tviterio žinutėmis, siekdama suteikti JAV abonentams pakankamai vietos ilgiems tviteriams. Anksčiau vartotojai buvo priversti suskaidyti tviterius į kelias gijas, jei ketino parašyti įrašą, viršijantį platformos simbolių limitą. Naujausias pakeitimas daugiau nei dvigubai padidina pastarojo meto padidėjimą ir leidžia tvitinti žinutes, kurios yra daugiau nei 35 kartus ilgesnės nei seniai nustatytas 280 simbolių limitas.
Mes tobuliname rašymo ir skaitymo patirtį „Twitter“! Nuo šiandien „Twitter“ palaiko iki 10 000 simbolių ilgio „Tweets“ su paryškintu ir kursyvu teksto formatavimu. Užsiregistruokite „Twitter Blue“, kad galėtumėte pasiekti šias naujas funkcijas, ir kreipkitės, kad įgalintumėte…2023 m. balandžio 14 d
Naujasis įrašo formatas nėra visiškai netikėtas, nes Elonas Muskas pastaraisiais mėnesiais flirtuoja su planais pratęsti „Twitter“ simbolių limitą. Atsakydamas į „Twitter“ vartotojo klausimą, ar paslauga gali pridėti kodų blokus prie „Twitter“, Muskas pareiškė (atsidaro naujame skirtuke) kad artimiausiu metu simbolių limitas būtų padidintas iki 10 000.
Nors ir nenuostabu, naujausias plėtinys žymi didelį pokytį ilgalaikiame „Twitter“ mikrotinklaraščių formate. Šis trumpumas išskiria „Twitter“ nuo konkurentų, tokių kaip „Tumblr“, „Reddit“ ir kitų panašių konkurentų.
Manoma, kad ji skirta leisti „Blue“ abonentams užsidirbti pinigų iš ilgesnių tviterių. Simbolių limito padidinimas sutampa su „Twitter“ savo „Super Follows“ funkcijos pakeitimu į „Prenumeratos“, pagal kurią vartotojai apmokestinami iki 10 USD per mėnesį už išskirtinį turinį iš mėgstamų influencerių. Šiuo metu ši funkcija pasiekiama tik JAV naudotojams.
Muskusas pažadėjo pajamų nemažinti (atsidaro naujame skirtuke) bent pirmuosius metus.
Naujausias „Twitter“ žingsnis vertinamas kaip padidintos pastangos mesti iššūkį naujienlaiškių platformai „Substack“, kuri anksčiau šį mėnesį pristatė „Twitter“ įkvėptą funkciją, vadinamą „Notes“. (atsidaro naujame skirtuke). Muskas pastarosiomis savaitėmis taip pat nurodė platformai blokuoti tviterius, kuriuose yra nuorodų į „Substack“.
Be padidinto simbolių skaičiaus ir prenumeratos, „Twitter“ pridėjo paryškintą ir kursyvą teksto formatavimą.
Tačiau dar reikia pamatyti, ar šių naujų „Blue“ privilegijų pakaks, kad įtikintų tuos, kurie yra tvoroje dėl prenumeratos paslaugos, užsiregistruoti. Pagal nutekintą dokumentą, kurį peržiūrėjo „The Information“, „Blue“ ne visai pritraukė didelės „Twitter“ vartotojų bazės dalies, kuri sudaro tik 0,2 % aktyvių vartotojų per mėnesį JAV arba apie 180 000 žmonių. (atsidaro naujame skirtuke).