Visą gyvenimą trunkančio „Plex Pass“ kaina vėl sumažinta iki 95 USD – nepraleiskite!

„Plex Media Server“ siūlo vieną iš paprasčiausių būdų kataloguoti ir valdyti medijos kolekciją. Ji turi gerą sąsają, paslauga automatiškai prideda atitinkamus metaduomenis TV laidoms ir filmams, o geriausia yra tai, kad ji pasiekiama beveik visur.

Pats serveris yra nemokamas ir jums nereikia nieko mokėti, kad gautumėte daugumą jo funkcijų. Tačiau taip pat yra mokama pakopa, vadinama „Plex Pass“, kuri atskleidžia visą paslaugos potencialą – pagalvokite apie tai kaip „Plex“ versiją su turbokompresoriumi su keliomis gėrybėmis.

„Plex Pass“ kainuoja 4,99 USD per mėnesį, tačiau yra visą gyvenimą trunkantis planas, kuris paprastai kainuoja 119 USD, ir tai yra geriausia vertė, jei jus domina mokamas maršrutas. Norėdami švęsti geikų savaitę, „Plex“ siūlo visą gyvenimą trunkančią „Plex Pass“ licenciją už 95 USD – 20 % nuo įprastos vertės – su kodu POWERGEEK savo svetainėje.

Dėl to tai puikus sandoris, o jei praeityje praleidote panašius pasiūlymus, dabar pats laikas imtis veiksmų. Aš naudoju „Plex“ daugiau nei pusę dešimtmečio savo medijos bibliotekai tvarkyti, o 2020 m. perėjau į „Plex Pass“.

Dvi funkcijos nulėmė mano sprendimą pasirinkti „Plex Pass“: aparatinės įrangos perkodavimas ir specialus klientas, skirtas didelės raiškos muzikos atkūrimui. Aparatinės įrangos spartinimas labai skiriasi, jei turite NAS, sukurtą „Plex“, arba bendrinate biblioteką su daugybe draugų ir šeimos narių.

Antra, „Plexamp“ yra muzikos grotuvas, kuris puikiai atlieka jūsų garso kolekcijos tvarkymą ir turi tinkamą funkcijų pasirinkimą.

Nors kitų funkcijų nenaudoju tiek daug, „Plex Pass“ taip pat leidžia atsisiųsti turinį į mobiliuosius įrenginius – idealiai tinka, kai esate kelyje ir neturite ryšio – naudoti HDR ir atrakinti DVR, suteikiant galimybę įrašyti tiesiogines transliacijas.

Jei jau naudojate „Plex“ ir laukėte, kol gausite visą gyvenimą trunkančią „Plex Pass“ licenciją, dabar pats laikas veikti. 20% nuolaida galioja visą savaitę, o galite apsilankyti „Plex“ svetainėje ir gauti visą gyvenimą trunkantį bilietą už 95 USD iki gegužės 26 d. 23.59 val. PST.