„Vivo X Flip“ ir „X Fold 2“ yra naujausi, metantys iššūkį sulankstomo „Samsung“ dominavimui

Ką tu turi žinoti

  • „Vivo“ pristato savo pirmąjį sulankstomą telefoną „Vivo X Flip“.
  • Įrenginys maitinamas Snapdragon 8+ Gen 1 SoC ir yra su dideliu išoriniu ekranu bei ZEISS optika.
  • „Vivo“ taip pat pristatė naująjį „X Fold 2“, kurį maitina „Snapdragon 8 Gen 2“.

Praėjusiais metais atnešęs pirmąjį sulankstomą išmanųjį telefoną, „Vivo“ grįžta su kita iteracija. Šiandien bendrovė pristatė „Vivo X Fold 2“ šalia naujojo „Vivo X Flip“. Tai pirmasis „Vivo“ bandymas pristatyti atverčiamąjį įrenginį į sulankstomą rinką – augančią formos veiksnį, kurį populiarina tokie įrenginiai kaip „Galaxy Z Flip 4“.

„Vivo X Flip“ yra puikiai atrodantis įrenginys. Viršelio ekrano dydis yra 3 coliai, didesnis nei tas, kurį matėme „Galaxy Z Flip 4“, ir šiek tiek trumpesnis nei „OPPO Find N2 Flip“, kurio matmenys yra 3,2 colio. Išorinis ekranas yra pagrindinis skirtumas, kuris yra virš apskritos kameros salelės, kai telefonas uždarytas.

Išorinis ekranas yra 14,5:9 formato ir 682 x 422 raiškos. Tai AMOLED skydelis be jokių išgalvotų atnaujinimo dažnių, tačiau jis turi mielą interaktyvų katės charakterį, reaguojantį į pavojaus signalus ir įspėjimus. Kita vertus, vidinis ekranas yra žymiai aukštesnis, 6,74 colio ekranas su 120 Hz atnaujinimo dažniu. „X Flip“ išorinis dizainas pasižymi unikaliu rašto dizaino estetika, skirta violetinėms ir auksinėms spalvoms. Juodas variantas yra su tradicine tekstūra.

Vivo X Flip

(Vaizdo kreditas: Vivo)

„Snapdragon 8+ Gen 1 SoC“ maitina „Vivo X Flip“ – tą patį lustą, kuris buvo praėjusių metų „Galaxy Z Fold 4“ ir „Flip 4“ bei daugelyje kitų naujausių sulankstomų telefonų. Kartu su juo yra iki 12 GB LPDDR5 RAM ir 512 GB vidinės atminties. Įrenginys veikia su 4400 mAh baterija ir palaiko Vivo 44 W blykstės įkrovimo palaikymą.