300 serijų! Pamokos iš interviu su protingiausiais bėgimo ekspertais pasaulyje

Šią savaitę mes čia švęsime 300 seriją! Bėgant metams, apklausiant geriausius ir ryškiausius fiziologijos, jėgos, koučingo ir psichologijos specialistus, išryškėjo keletas bendrų temų.

Nors į internetinių transliacijų pasaulį galėjau turėti stiprių ginklų, tai tapo vienu iš mano mėgstamiausių dalykų, kuriuos darau. Per daugelį metų turėdamas galimybę pasikalbėti su tiek daug bėgimo pramonės ekspertų, galėjau kritiškiau mąstyti apie treniruotes – ir perduoti šias žinias jums.

Kalbant apie bėgimą, esu ne kartą sakęs, kad žinios yra konkurencinis pranašumas. Kuo geriau suprasite tobulėjimo procesą, tuo sėkmingiau pasieksite savo tikslus.

Per 300 epizodų tarp ekspertų, su kuriais kalbėjausi, atradau keletą universalių sąvokų, nesvarbu, ar tai elitas bėgikas, kaip Shalane Flanagan, jėgos ir kondicionavimo treneris, ar sporto psichologas. Nesvarbu, kur nuves bėgimo sportas tugausite daugiausiai naudos suradę palaikančią bendruomenę, išmokę kritiškai mąstyti apie mokymus ir atrasdami tai, kas teikia didžiausią pasitenkinimą.

Bendros temos iš 300 serijų su bėgimo ekspertais

Galiausiai džiaugsmas tobulėjimo procese yra tai, kas skatina mano ilgalaikius meilės santykius su sportu, ir aš raginu jus daryti tą patį. Tai gali vykti įvairiais būdais, įskaitant:

  • Žinokite savo „kodėl“ ir suraskite tikslą – ar tai būtų bėgimas greičiau, toliau, ar naujų nuotykių ieškojimas
  • Atraskite bėgiojančius draugus, dėl kurių tobulėjimo procesas tampa įdomesnis
  • Pasinerkite į sportą su treneriu, klubu ar bendraminčių bendruomene
  • Treniruočių malonumo ir iššūkio vertinimas prieš metriką – tobulėjimas ne visada susijęs su skaičiais

Esu labai dėkingas, kad turiu nuostabią bendruomenę ar klausytojus, ir laukiu kitų 300 serijų!

Prenumeruokite podcast’ą Apple podcast’ai, „Spotify“., Siuvėjas, iHeartRadioarba Google Play

Nuorodos ir ištekliai iš laidos:

Ačiū DrinkLMNT!

Didelis ačiū GertiLMNT už jų paramą šiam epizodui! Jie gamina elektrolitų gėrimus sportininkams ir mažai angliavandenių turintiems žmonėms be cukraus, dirbtinių ingredientų ar dažiklių. Jie siūlo nemokamą dovaną su jūsų pirkiniu adresu GertiLMNT. Ir tai neturi būti jūsų pirmasis pirkinys. Gausite kiekvieno skonio pavyzdinį paketą, kad galėtumėte juos visus išbandyti prieš nuspręsdami, kas jums labiausiai patinka.

„DrinkLMNT“ produktai turi didžiausią natrio koncentraciją, kokią tik galite rasti. Kiekvienas, kuris daug bėgioja, žino, kad natris, taip pat kiti elektrolitai, tokie kaip magnis ir kalis, yra būtini mūsų veiklai ir mūsų savijautai visą dieną.

Arbūzų skonis tapo mano mėgstamiausiu. Dabar geriu vieną kartą per dieną, kad padėčiau gauti pakankamai skysčių mūsų sausame Kolorado ore. Jis skanus ir skanus, o aš pastebiu, kad per dieną šlapinuosi ne kas 45 minutes, o tai gali būti požymis, kad nevalgau pakankamai natrio.

Dabar daugėja įrodymų, kad natrio suvartojimo lygis yra didesnis ne nesveika – ir sportininkams reikia daug daugiau nei įprastam sėdinčiam žmogui. Žinoma, jei nerimaujate, kreipkitės į gydytoją. Tačiau tiems sportininkams, kurie bėgioja lauke per karštį, elektrolitų keitimas yra labai prasmingas. Taigi patikrinkite GertiLMNT išbandyti naują skonį arba gauti nemokamą mėginių rinkinį.

Ačiū „Athletic Greens“!

Mus taip pat palaiko AG1, žaliųjų supermaisto mišinys Atletiški žalieji. Tai kategorijoje pirmaujantis žalumynų mišinys, kuriame yra 75 vitaminai ir mineralai, prebiotikai, probiotikai, antioksidantai ir adaptogenai. Jį rekomenduoja profesionalūs sportininkai ir yra daugiau nei 7000 teigiamų atsiliepimų.

Vieną kaušelį per dieną darau, kad padėtų man užpildyti visas mitybos spragas. Tai taip pat suteikia gerą energijos ir susikaupimo postūmį visai dienai. Kai visi 3 mano vaikai mokosi mokykloje, žinau, kad turiu palaikyti savo imuninę sistemą, nes kitaip sergu ir negaliu treniruotis.

Man taip pat patinka, kad AG1 pasikeitė per pastarąjį dešimtmetį. „Athletic Greens“, remdamasi naujausiais tyrimais, padarė 53 formulės patobulinimus, kad šios maistinės medžiagos būtų geriau įsisavinamos.

Mūsų klausytojams jie siūlo vienerių metų nemokamą vitamino D ir 5 nemokamus kelioninius AG1 paketus su pirmuoju pirkiniu. Galite užsiregistruoti vienkartinei siuntai arba mėnesio nuolaidai – pasirinkimas yra jūsų. Patikrinkite Atletiški žalieji kad išpirktumėte savo pasiūlymą šiandien.