Aluminio metalo milteliai

Aliuminio metalo milteliai yra universali medžiaga, naudojama įvairiose pramonės šakose dėl savo unikalių savybių ir pritaikymo būdų. Šie milteliai gaminami suskaidant aliuminio metalo daleles į labai mažus gabalėlius. Šiame straipsnyje apžvelgsime įvairias aliuminio metalo miltelių rūšis, jų savybes ir panaudojimą.

Aliuminio metalo miltelių rūšys

Aliuminio milteliai: tai pagrindinė aliuminio metalo miltelių forma su skirtingomis granulėmis. Jis gali būti naudojamas įvairiose srityse – nuo automobilių pramonės iki chemijos pramonės.

Išpurkšti milteliai: jie gaminami purškiant išlydytą aliuminio metalą dujų srove. Šis gamybos būdas leidžia pasiekti tolygų dalelių pasiskirstymą ir didelį miltelių grynumą.

Mikrogranulių milteliai: Tai miltelių rūšis, kurioje aliuminio metalo dalelės yra kontroliuojamo dydžio mikrosferų pavidalo. Šio tipo milteliai dažnai naudojami kosmetikos ir farmacijos pramonėje.

Aluminio metalų miltelių taikymo sritys

Aliuminio metalo milteliai plačiai naudojami įvairiose pramonės šakose, pvz:

automobilių pramonėje: aliuminio milteliai naudojami lengvoms automobilių dalims, pavyzdžiui, kėbulams, rėmams ir varikliams, gaminti. Dėl mažo svorio ir didelio stiprumo aliuminio komponentai prisideda prie efektyvesnio degalų naudojimo ir mažesnio išmetamųjų teršalų kiekio.

Aviacijos ir kosmoso pramonė: aliuminio milteliai labai svarbūs gaminant aliuminio lydinius, naudojamus aviacijos ir kosmoso pramonėje. Šios lengvos ir tvirtos medžiagos yra būtinos lėktuvams, raketoms ir palydovams konstruoti.

Chemijos pramonė: aliuminio milteliai naudojami kaip dažų, lakų, pigmentų ir klijų sudedamosios dalys. Dėl gebėjimo sudaryti korozijai atsparias dangas jie yra vertinga chemijos pramonės žaliava.

Metalurgijos pramonė: aliuminio metalo milteliai naudojami sukepinimo, miltelinės metalurgijos ir terminio apdorojimo procesuose, kad būtų gaminamos didelio našumo mašinų dalys.

Elektronikos pramonė: aliuminio milteliai dėl savo laidumo savybių ir atsparumo korozijai naudojami kondensatoriams ir kitiems elektroniniams komponentams gaminti.

Apibendrinimas

Aliuminio metalo milteliai yra universalios medžiagos, plačiai naudojamos įvairiose pramonės šakose. Dėl savo lengvumo, tvirtumo ir cheminių savybių jie patrauklūs automobilių, aviacijos, kosmoso, chemijos, elektronikos ir metalurgijos gamintojams. Šie milteliai leidžia kurti novatoriškus, aukštos kokybės gaminius, prisideda prie šiuolaikinių technologijų ir pramonės šakų plėtros.

Savybės

Aliuminio milteliai, kurių dalelių dydis 150 µm (100 akučių), yra smulkūs homogeniškos struktūros milteliai. Jie gaminami iš aliuminio, kurio sudėtyje yra ne mažiau kaip 99,7 %, todėl užtikrinamas didelis medžiagos grynumas ir kokybė. Dėl tiksliai kontroliuojamo dalelių dydžio ir tolygaus pasiskirstymo šie milteliai naudojami daugelyje pramonės šakų ir sričių.

Taikymas

150 µm aliuminio milteliai naudojami įvairiose pramonės šakose, pvz:

Pirotechnikos pramonėje: dėl savo reaktyvumo ir degimo greičio aliuminio milteliai dažnai naudojami pirotechninių medžiagų, pavyzdžiui, signalinių raketų, petardų ir fejerverkų, gamyboje. Jis padeda sukurti šviesos ir garso efektus.

Dažų ir dangų pramonė: Aliuminio milteliai gali būti naudojami kaip sudedamoji dalis gaminant dažus, lakus ir dangas su ypatingu efektu, pavyzdžiui, metaliniu blizgesiu. Jis suteikia metaliniams paviršiams patrauklią išvaizdą ir papildomą apsaugą.

Kompozitų pramonė: Aliuminio milteliai naudojami kompozitinėms medžiagoms, pavyzdžiui, plastikams ir dervoms, sutvirtinti. Jo pridėjus padidėja galutinio gaminio stiprumas, standumas ir atsparumas korozijai.

3D spausdinimo technologijos: Aliuminio milteliai taip pat naudojami 3D spausdinimui, ypač selektyvaus lazerinio lydymo (SLM) ir selektyvaus lazerinio sukepinimo (SLS) technologijose. Dėl savo fizikinių ir cheminių savybių jis leidžia gauti tikslius ir tvirtus metalo atspaudus.

Kainos ir prieinamumas

150 µm aliuminio miltelius galima įsigyti įvairiose pakuotėse, todėl galite pasirinkti savo poreikiams tinkamą kiekį. Kainos svyruoja nuo 4,50 € iki 295,00 € už pakuotę, o klientai gali gauti PVM sąskaitą faktūrą.