Ar galiu saugoti savo vairuotojo pažymėjimą „Google“ piniginėje?

Ar galiu saugoti savo vairuotojo pažymėjimą „Google“ piniginėje?

Geriausias atsakymas: Taip, kai kuriose valstijose. Naujoji „Google“ piniginės versija palaiko skaitmeninius ID, įskaitant skaitmeninius vairuotojo pažymėjimus. Tačiau, parama skirsis priklausomai nuo valstijos ir kitų vietos teisės aktų. Šiuo metu tai apima Merilando gyventojus, tačiau yra sukurta technologija, leidžianti šią funkciją naudoti, o „Google“ planuoja ją įdiegti kitose vietose, galbūt jau šiais metais.

Kuo skiriasi „Google“ piniginė ir „Google Pay“?

Kodėl galite pasitikėti „Android Central“.
Mūsų ekspertai recenzentai praleidžia valandas bandydami ir lygindami produktus ir paslaugas, kad galėtumėte pasirinkti jums tinkamiausią. Sužinokite daugiau apie tai, kaip testuojame.

„Google“ piniginė ir „Google Pay“ iš esmės yra tas pats dalykas, nes „Google“ piniginė yra naujas „Google Pay“ prekės ženklas daugelyje šalių. Nors JAV „Google“ piniginė ir „Google Pay“ ir toliau veiks kartu kaip dvi atskiros paslaugos.

Taip, tai šiek tiek painu. Bet mes jį suskaidysime. 2022 m. gegužės mėn. „Google I/O“ pristatyta papildoma „Google“ piniginės programa sukurta taip, kad veiktų panašiai kaip „Apple Wallet“ „iPhone“ įrenginiuose, joje saugomos skaitmeninės parduotuvių mokėjimo ir lojalumo kortelių versijos, renginių bilietai ir virtualūs bilietai, skaitmeniniai IDS, skrydžio įlaipinimo bilietai, tranzito kortelės, skiepų kortelės ir kt. Kai kuriuose automobiliuose, kuriuose palaikomi skaitmeniniai automobilio rakteliai, jie ateityje taip pat gali būti saugomi „Google“ piniginėje.

Žinoma, „Google“ piniginė taip pat saugos kredito ir debeto korteles, kad palaikytų mokėjimus mobiliaisiais. „Google“ taip pat kuria ir kai kuriose valstijose jau pridėjo tokias funkcijas kaip viešbučio ir biuro raktai, netgi įmonės ID ir prieigos ženkleliai, sveikatos draudimo kortelės ir kt.

„Google“ piniginė

(Vaizdo kreditas: „Google“)

2022 m. JAV pradėta naudoti „Google Pay“ (2018 m. sujungta su „Android Pay“) ir toliau veiks šalyje kaip atskiras mokėjimo iš čiaupo būdas, kurį bus galima pasiekti iš suderinamų mobiliųjų įrenginių, įskaitant išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius laikrodžius. Kitose šalyse „Google Pay“ bus tiesiog integruota į naujai atnaujintą Piniginės programą. „Google“ piniginė pasiekiama visuose geriausiuose „Android“ telefonuose.

Kaip „Google“ piniginėje veikia vairuotojo pažymėjimų palaikymas?

Google piniginė su Merilendo vairuotojo pažymėjimu

(Vaizdo kreditas: „Google“)

Šiuo metu Merilendo gyventojai gali pridėti savo vairuotojo pažymėjimus prie „Google“ piniginės bet kuriame telefone, kuriame veikia „Android 8.0“ ar naujesnė versija, jei jame įjungtas įrenginio užraktas (žinoma, saugumo sumetimais). Įkėlę šį skaitmeninį ID galite naudoti tokiose vietose kaip TSA PreCheck linijos tam tikruose oro uostuose. Vėliau šiais metais bus galima gauti skaitmeninį vairuotojo pažymėjimą „Google“ piniginėje, pvz., patvirtinti internetines paskyras ir užsakyti automobilį per „Turo“.