Ar produktų apžvalgos yra teisėtos? Kaip įvertinti brangią įrangą ir techniką su Ashley Mateo

Bėgikai mėgsta savo įrangą ir įtaisus. Nesvarbu, ar tai naujausias bėgimo laikrodis, ar batai, padedantys bėgti greičiau, bėgikai ieško naujausių ir geriausių produktų. Produktų apžvalgos gali padėti apsispręsti, kokia įranga ir technologija jums tinka.

Nors bėgimas dažnai minimas kaip paprastas, nebrangus sportas – „tiesiog apsiauk batus ir eik pro duris! – yra daugybė technologijų, skirtų pagerinti jūsų patirtį. Techniniai drabužiai yra didžiulis patobulinimas, palyginti su drėgnais medvilniniais marškinėliais, o batai buvo tobulinami įvairiais būdais, kad būtų patogiau ir ilgai tarnautų.

Bėgimo laikrodžiai pastaraisiais metais praktiškai tapo visur paplitę, o modelių įvairovė tinka visų tipų bėgikams nuo naujokų iki maratono dalyvių iki ultrabėgikų. Technologijų pažanga leido išmatuoti beveik viską, kas gali būti ir palaima, ir prakeiksmas.

Vertinant bet kokią naują technologiją ir tai, ar ji padės jūsų bėgimui, produktų apžvalgos paprastai yra pirmasis būdas sužinoti apie produkto privalumus ir trūkumus. Išmokę panaudoti šias apžvalgas savo naudai, labiau tikėtina, kad priimsite geresnius sprendimus, kurie produktai jums labiausiai tinka.

Ashley Mateo apie važiuoklės ir technologijų įvertinimą

Šios savaitės podcast’o svečias apžvelgė beveik visų tipų įrangą, nuo drabužių ir batų iki atkūrimo įrankių, laikrodžių ir išmaniųjų žiedų. Ashley Mateo tikriausiai yra pažįstamas vardas, nes ji rašė beveik visoms pagrindinėms žiniasklaidos priemonėms, įskaitant bėgikų pasaulį, dviratį, moterų sveikatą, sveikatą, formą ir save.

Be rašymo ir produktyvaus gaminių testavimo, Ashley yra RRCA ir UESCA sertifikuota bėgimo trenerė ir pasiekusi maratonininkė. Ji taip pat leidžia vieną iš mano mėgstamiausių bėgimo naujienlaiškių, Nusileidimaskurį galima rasti „Substack“.

Turėdama didelę patirtį išbandydama įvairius produktus, Ashley turi unikalių įžvalgų, kaip naudoti produktų apžvalgas, kad padėtų jums ieškoti naujos įrangos. Išmokę kritiškiau mąstyti apie šias apžvalgas, galite įvertinti įrangą prieš investuoti ir žinoti, kaip gauti kuo daugiau naudos iš pirkinio.

Ashley ir aš kalbame apie jos sportinę patirtį, o tada gilinamės į produkto peržiūros procesą, įskaitant:

  • Kaip Ashley buvo supažindintas su bėgimu per triatloną
  • Jos mėgstamiausi produktai, kuriuos reikia peržiūrėti
  • Ashley svarbus procesas, skirtas peržiūrėti įvairių tipų produktus
  • Kodėl nešiojant išmanųjį žiedą pasikeitė tai, kaip Ashley naudoja savo bėgimo laikrodį
  • Į ką vartotojai turėtų atkreipti dėmesį atsiliepimuose
  • Ashley svajonių produktas, kurį reikia peržiūrėti

Mūsų diskusija parodys, kaip gauti kuo daugiau naudos iš kito pirkinio!

Sužsiprenumeruokite podcast’ą Apple podcast’ai, „Spotify“., Siuvėjas, iHeartRadioarba Google Play.

Nuorodos ir ištekliai iš laidos:

Ačiū BetterHelp!

Dėkojame mūsų naujausiam rėmėjui „BetterHelp“. „BetterHelp“ yra didžiausia pasaulyje terapijos paslauga, kuri yra 100 % internete. Pastaruoju metu aš atviriau kalbėjau apie savo psichikos sveikatos problemas praėjusiais metais, kai išgyvenau skyrybas. Ir nors bėgimas tikrai buvo išeitis, jis niekada negalėjo pakeisti tikrosios terapijos, kuri padėtų man apdoroti viską, ką tuo metu išgyvenau.

Jei šiuo metu kovojate su kokia nors psichinės sveikatos problema, tai tikrai turi įtakos jūsų bėgimui ir noriu, kad būtumėte kiek įmanoma sveikesni – tiek fiziškai, tiek protiškai. Mąstymo tobulinimas yra galingas svertas, kurį reikia patraukti norint pagerinti jūsų santykį su bėgimu.

Naudodami „BetterHelp“ galite bet kuriuo metu siųsti žinutę savo gydytojui, suplanuoti tiesioginius seansus, kai jums patogu (arba naudoti tekstinį pranešimą) ir be papildomo mokesčio pakeisti terapeutą.

Pagerinkite savo protinius įgūdžius ir padarykite bėgimą lengviau valdomą naudodami BetterHelp. Gaukite 10% nuolaidą pirmam mėnesiui čia BetterHelp.

Ačiū AG1!

Mus taip pat palaiko AG1, žalumynų supermaisto mišinys. Tai kategorijoje pirmaujantis žalumynų mišinys, kuriame yra 75 vitaminai ir mineralai, prebiotikai, probiotikai, antioksidantai ir adaptogenai. Jį rekomenduoja profesionalūs sportininkai ir yra daugiau nei 7000 teigiamų atsiliepimų.

Vieną kaušelį per dieną darau, kad padėtų man užpildyti visas mitybos spragas. Tai taip pat suteikia gerą energijos ir susikaupimo postūmį visai dienai. Kai visi 3 mano vaikai mokosi mokykloje, žinau, kad turiu palaikyti savo imuninę sistemą, nes kitaip sergu ir negaliu treniruotis.

Man taip pat patinka, kad AG1 pasikeitė per pastarąjį dešimtmetį. Remiantis naujausiais tyrimais, jie atliko 53 formulės patobulinimus, kad šios maistinės medžiagos būtų geriau įsisavinamos ir būtų griežtesnės, atlikus trečiųjų šalių bandymus.

Mūsų klausytojams jie siūlo vienerių metų nemokamą vitamino D ir 5 nemokamus kelioninius AG1 paketus su pirmuoju pirkiniu. Galite užsiregistruoti vienkartinei siuntai arba mėnesio nuolaidai – pasirinkimas yra jūsų. Patikrinkite AG1 kad išpirktumėte savo pasiūlymą šiandien.