Ar „Kindle“ elektroninės skaityklės turi prieigą prie „Google Play“ parduotuvės?

Ar „Kindle“ elektroninės skaityklės turi prieigą prie „Google Play“ parduotuvės?

Geriausias atsakymas: Ne. Nėra jokių „Kindle“ el. skaitytuvų, turinčių prieigą prie „Google Play“ parduotuvės, o daugiausia dėmesio skirta knygoms ir garsinėms knygoms iš „Kindle Store“. Netgi „Amazon Fire“ planšetiniuose kompiuteriuose nėra prieigos prie „Google Play“ parduotuvės, o naudojant „Amazon App Store“. „Kindle“ el. skaitytuvai yra skirti pasiekti tik el. knygas, kai kurios su lengvu naršymu internete. Tačiau jie nėra skirti prieigai prie programų.

Kodėl „Kindle“ el. skaitytuvai neturi prieigos prie „Google Play“ parduotuvės?

Kodėl galite pasitikėti „Android Central“.
Mūsų ekspertai recenzentai praleidžia valandas bandydami ir lygindami produktus ir paslaugas, kad galėtumėte pasirinkti jums tinkamiausią. Sužinokite daugiau apie tai, kaip testuojame.

„Amazon Kindle“ el. skaitytuvai pirmiausia sukurti taip, kad suteiktų prieigą prie tekstinių ir garso elektroninių knygų, kad galėtumėte skaityti keliaudami ar net namuose. Privalumas, palyginti su planšetiniu kompiuteriu ar net išmaniuoju telefonu, yra tas, kad galite naudoti nespalvotą E Ink ekraną be akinimo, kuris yra daug lengvesnis už kitus mobiliuosius įrenginius. Galite saugoti tūkstančius knygų, mėgaukitės savaičių akumuliatoriaus veikimo trukme vienu įkrovimu ir praktiškai vartydami puslapius, kaip tai darytumėte naudodami fizinę knygą minkštais viršeliais. Pridėkite folijos viršelį ir tikrai pajusite puslapį vartančio romano pojūtį.

Kai kuriuose aukščiausios kokybės modeliuose, pvz., „Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition“ (11-os kartos), yra įtaisyta „Wi-Fi“ prieiga, kad galėtumėte naršyti internete ir mėgautis pagalbinėmis funkcijomis skaitydami, pvz., galimybe ieškoti žodžių ir ištraukų, gauti apibrėžimus, ir dar. Aukščiausios klasės „Kindle“ linijos modelis yra „Kindle Scribe“, kuris sujungia ir elektroninį skaitytuvą, ir skaitmeninį užrašų knygelę, skirtą žurnalo įrašams kurti, užrašams daryti, komentarams daryti, PDF failams pasiekti ir redaguoti ir kt. Tačiau net ir tas „Kindle“ nesuteikia prieigos prie programų, nors galite naršyti internete.