Kaip išsirinkti tobulus bėgimo batelius su Mattu Kleinu, DPT

Bėgimo bateliai yra svarbiausia jūsų įranga, todėl labai svarbu rasti batus, kurie jums tinka atlikti užduotį. Šios dienos svečias padės jums išsijoti viską, ką reikia žinoti, kad išsirinktumėte tobulus bėgimo batelius!

Bėgimo batų technologija pastaraisiais metais labai pasikeitė. Labiau nei bet kada lengviau priblokšti visų galimų variantų. Pridėkite anglies danga dengtų „super batų“ ir batų pasirinkimas taps dar painesnis.

Nepaisant technologijų pažangos, niekada nebus tobulų batų, kurie būtų geriausi visiems. Bėgimo bateliai yra įrankis, o skirtingi batų tipai turi savo vietą, atsižvelgiant į jūsų bėgimo reikalavimus, nesvarbu, ar tai kelias, ar takas, atsigavimas ar treniruotė, ar ilgas bėgimas.

Nepaisant viso mokslo, batų pasirinkimas galiausiai lemia kažką nepaprastai paprasto: patogumo. Net ir atlikus daugybę batų tipo ir traumų prevencijos tyrimų, vis dar yra jokios konkrečios biomechaninės koreliacijos tarp to, kas jaučiasi gerai, ir neleis susižeisti.

Kaip pasirinkti bėgimo batelius su gydytoju Matthew Klein

Šiandien podcast’e yra daktaras Matthew Kleinas, Vakarų pakrantės universiteto magistrantūros studijų centro fizinės terapijos profesorius, kuris specializuojasi ortopedijos, geriatrijos ir sportinės reabilitacijos srityse. Mattas bėgioja daugiau nei dešimtmetį ir buvo sėkmingas III diviziono bėgikas kaip 2012 m. NWC 10 000 m čempionas.

Mato meilė bėgimui paskatino jį specializuotis gydant įvairaus amžiaus ir gebėjimų bėgikus. Jis taip pat yra „Doctors of Running“, teikiančios išsamias bėgimo batelių apžvalgas, įkūrėjas. Kai reikia sugalvoti, ką dėti ant kojų, Mattas yra neįtikėtinas šaltinis.

Nors Matt ir aš pradedame kalbėdami apie bėgimo batelių galimybes, mes taip pat paliečiame daugybę sąvokų, kurios plačiai taikomos kiekvienam bėgimui. Mūsų diskusija apima:

  • Kodėl nėra tobulų batų visiems
  • Pradedantiesiems ir patyrusiems bėgikams gali skirtis batų pasirinkimo kriterijai
  • Svarbu žiūrėti į savo batus kaip į įrankį
  • Batų charakteristikos, į kurias reikia atsižvelgti atliekant atsigavimo bėgimus, treniruotes ir ilgus bėgimus
  • Kaip mes tobulėjame nuo „judesio valdymo“ batų idėjos iki „stabilių neutralių“ batų
  • Svarbu leisti savo kūnui laiko prisitaikyti, ypač prie minimalesnės avalynės

Neišsigąskite dėl įvairių bėgimo batelių variantų. Mattas padės priimti kitą sprendimą lengviau!

Sužsiprenumeruokite podcast’ą Apple podcast’ai, „Spotify“., Siuvėjas, iHeartRadioarba Google Play.

Nuorodos ir ištekliai iš laidos:

Ačiū BetterHelp!

Dėkojame mūsų naujausiam rėmėjui „BetterHelp“. „BetterHelp“ yra didžiausia pasaulyje terapijos paslauga, kuri yra 100 % internete. Pastaruoju metu atviriau kalbėjau apie savo psichikos sveikatos problemas praėjusiais metais, kai išgyvenau skyrybas. Ir nors bėgimas tikrai buvo išeitis, jis niekada negalėjo pakeisti tikrosios terapijos, kuri padėtų man apdoroti viską, ką tuo metu išgyvenau.

Jei šiuo metu kovojate su kokia nors psichinės sveikatos problema, tai tikrai turi įtakos jūsų bėgimui ir noriu, kad būtumėte kiek įmanoma sveikesni – tiek fiziškai, tiek protiškai. Mąstymo tobulinimas yra galingas svertas, kurį reikia patraukti norint pagerinti jūsų santykį su bėgimu.

Naudodami „BetterHelp“ galite bet kuriuo metu siųsti žinutę savo gydytojui, suplanuoti tiesioginius seansus, kai jums patogu (arba naudoti tekstinį pranešimą) ir be papildomo mokesčio pakeisti terapeutą.

Pagerinkite savo protinius įgūdžius ir paverskite bėgimą lengviau valdomu naudodami BetterHelp. Gaukite 10% nuolaidą pirmam mėnesiui čia BetterHelp.

Ačiū MOBO valdybai!

Žinomo kineziterapeuto Jay Dicharry išrastas MOBO padeda stabilizuoti jūsų poziciją naudojant novatorišką svirties lentą, pastatytą ant dviejų pelekų. Šis dizainas efektyviai priverčia įstumti didįjį pirštą į blentą, kad pagerintumėte stabilumą. Buvau gana arogantiškas eidamas į savo pirmąją sesiją MOBO valdyboje. Kaip sunku gali būti subalansuoti, tiesa? Na, aš gana greitai nusižeminau!

Net jei esate geras bėgikas, geresnė pusiausvyra, stabilumas ir propriocepcija padės jums žengti galingiau ir išvengti daugiau bėgimo traumų. Sužinosite, kaip pagerinti kinetinės grandinės efektyvumą nuo klubo iki didžiojo piršto. Nes, kaip mėgsta sakyti Jay, svarbu ne tik tai, koks tu stiprus, bet ir kaip gerai tą jėgą panaudoji.

Ką tik buvau savaitgalio kineziterapijos seminare (lol, buvau vienintelis bėgimo treneris) ir sužinojau, koks svarbus (ir retas) šis paprastas judesys. Sutaupykite 10% su kodu STRENGTHRUN10 atsiskaitydami adresu moboboard.com.