Ar svarbu, kad „Pixel Fold“ nebus pristatytas kartu su „Tensor G3“?

Ne paslaptis, kad sulankstoma rinka čia, Šiaurės Amerikoje, yra mažų mažiausiai menka. Tiesą sakant, vieninteliai jūsų pasirinkimai yra „Galaxy Z Fold 4“ arba „Galaxy Z Flip 5“, nes „Microsoft“ „Surface Duo 2“ beveik visur nėra sandėlyje. Net ir tada „Duo 2“ yra kitokio tipo sulankstomas telefonas, o „Google“ gandai „Pixel Fold“ siekia konkuruoti su „Galaxy Z Fold 4“.

Pasibaigus gandams apie 2023 m. „Google I/O“ paskelbtą pranešimą, mes ir toliau mokomės daugiau dėl keleto gana įspūdingų nutekėjimų. Naujausias iš jų praktiškai atskleidė viską, ką reikia žinoti apie tai, ką Pixel Fold pateiks rinkai. Kol kas daugiau dėmesio skirsiu pagrindinėms specifikacijoms, o ne nagrinėsiu, kaip formos veiksnys gali būti naudingas „Google“.

Tensor G2 našumas yra pakankamai geras

„Google“ renginys, 2022 m. ruduo

(Vaizdo kreditas: „Android Central“)

Naujausioje nutekėjimų partijoje atrodo, kad „Google“ yra patenkinta savo „Tensor G2“ procesoriaus naudojimu, o ne visiškai naujo mikroschemų rinkinio pristatymu. Turėkite omenyje, kad tai yra tas pats SoC, kuris yra „Pixel 7“ ir „Pixel 7 Pro“, tačiau tikėtina, kad jis taip pat maitina gandų skleidžiamą „Pixel 7a“.