Apklausa: ar imtumėte 10 000 USD, kad daugiau niekada nesinaudotumėte „Android“ telefonu?

„Android“ yra dažniausiai naudojama mobilioji operacinė sistema pasaulyje. Tačiau „iOS“ išlieka populiarus pasirinkimas, ypač Jungtinėse Valstijose, kur mobiliųjų OS karai atrodo gyvi ir sveiki, o baisus žalias burbulas gali jus išmesti iš socialinių ratų ar bent jau grupinio pokalbio.

Warrenas Buffettas, „Berkshire Hathaway“ generalinis direktorius ir vienas turtingiausių žmonių pasaulyje, yra didelis „Apple“ gerbėjas ir neseniai pareiškė, kad „iPhone“ vartotojai taip prisirišę prie savo įrenginių, kad jų neatsisakytų, net jei jiems būtų pasiūlyta 10 000 USD niekada nepirkti. kitą iPhone. Jis primygtinai siūlo, kad jie nenorėtų pereiti prie „Android“ telefono dėl savo tvirto lojalumo „iPhone“.

Remdamiesi tuo, norėjome užduoti tokį klausimą „Android“ gerbėjams: ar atsisakytumėte savo „Android“ telefono už 10 000 USD, jei tai reikštų, kad niekada negalėsite nusipirkti kito?


Nors 10 000 USD gali būti ne dideli pinigai „Buffet“, daugeliui tai vis tiek yra nemaža suma. Ir nors mes esame šiek tiek šališki dėl savo meilės „Android“, „iPhone“ vis dar yra puikūs įrenginiai, kurie gali būti natūrali alternatyva. „Android Central“ Harish Jonnalagadda ir Andrew Myrickas buvo sužavėti atitinkamai „iPhone 14 Pro“ ir „iPhone 14 Pro Max“. Be to, tikimasi, kad būsimi „Apple“ modeliai pagaliau pritaikys USB-C, ty nebebus patentuoto apšvietimo kabelio.