„Chromecast“ su „Google TV“ naujinimu pagerina našumą, atlaisvina vietos saugykloje

Ką tu turi žinoti

  • Išleistas naujas „Google TV“ įrenginių naujinys, pagerinantis našumą ir saugyklą.
  • „Google“ teigia, kad šis naujinimas sumažins programų dydžius, ir pristato programų užmigdymo režimą.
  • Atnaujinimu taip pat siekiama sutrumpinti įkėlimo laiką, kai atsibundate arba sąveikaujate su „Google TV“ įrenginiu.

Nors daugiausia dėmesio skyrėme potencialiems įrenginiams, kuriuos „Google“ ketina pristatyti 2023 m. I/O, bendrovė nenustojo leisti esamos aparatinės įrangos naujinimų. Naujausias iš jų pateikiamas „Google“ TV įrenginiuose, o šis naujinimas iš tikrųjų atrodo gana puikus.

Naujame „Google TV“ bendruomenės įraše pateikiami du svarbūs įrenginio patobulinimai, iš kurių pirmasis yra skirtas saugyklai. Jei turite „Chromecast“ su „Google TV“, žinosite, kaip gali būti apmaudu, kai supratote, kad užpildėte 8 GB saugyklos vietos.

„Google“ teigia, kad šis naujinimas sumažins programų dydžius, nes pasinaudos „Google TV“ skirtų „Android App Bundle“ pranašumais ir sumažins programų dydžius „maždaug 25 proc.“. Programų užmigdymo režimas taip pat yra gana nauja platformoje įdiegta funkcija, kuri „automatiškai privers programas užmigti, kai jos nebus naudojamos ilgiau nei 30 dienų“.

Android App Bundle

„App Bundle“ „Android“ / „Google TV“. (Vaizdo kreditas: „Google“)

Programų užmigdymo režimas yra panašus į geriausiuose „Android“ telefonuose esančią funkciją, kuri buvo įdiegta „Android 12“. Pačios programos iš tikrųjų nėra ištrinamos iš įrenginio, o pašalinami laikinieji failai, o tai padeda sutaupyti vietos. Ir dabar ši funkcija ateina į „Google“ TV įrenginius, kuriuose erdvė yra daug labiau suvaržyta.