Finnas Melansonas iš „Singletrack“ apie bėgimo augimą, žiniasklaidos pokyčius ir sporto ateitį

Pasiekus rekordinius pasirodymus ir didėjant žiniasklaidos aprėpčiai, trail ir ultra bėgimas tolsta nuo ištvermės sporto šakų pakraščio, nes įgauna didesnį viešumą ir matomumą. Ateitis yra šviesi šiems neįtikėtiniems sportininkams, kurie daro neišdildomą įtaką bėgimo pasauliui.

Bėgimas yra viena populiariausių ir plačiausiai paplitusių veiklų šalyje, tačiau šios sporto šakos aprėptis nublanksta prieš komandines sporto šakas, tokias kaip beisbolas ir futbolas. Žiniasklaidos dėmesys trail ir ultrabėgimui yra dar labiau ribotas dėl sudėtingo pasiekiamumo ir technologijų apribojimų. Laimei, kas ketverius metus pradedame matyti ne tik olimpinių žaidynių įvykius.

Nors JAV atsilieka nuo Europos tiek savo technologiniu palaikymu, tiek entuziazmu trail ir ultrabėgimo scenoje, bėgikai ir tie, kurie mėgsta šį sportą, bando tai pakeisti. Iš tiesioginės transliacijos Vakarų valstybės į pasakojimą apie mažai žinomą Cocodona 250 myliųultrabėgimas pagaliau sulaukia daugiau žiniasklaidos dėmesio.

Finnas Melansonas apie sprogstamą bėgimo taku augimą

Mano podcast’o svečias pradėjo bėgioti beveik prieš dešimtmetį ir greitai pamilo kalnus, takus ir ultra pasaulį. Finn Melanson yra šeimininkas Singletrack, vienas sėkmingiausių podcast’ų apie trail ir ultra sceną. Jo patirtis, susijusi su sportu ir jame dalyvaujant, suteikė jam unikalią įžvalgą apie pastarojo meto augimą ir jo kryptį ateinančiais metais.

Nors mes su Finnu pradedame diskutuoti apie fenomenalias Courtney Dauwalter lenktynes ​​Vakarų valstijose, mes sutelkiame dėmesį į ultrabėgimo evoliuciją ir tai, kaip jo aprėptis toliau gerėja. Nors ultrabėgimas vis dar yra nišinė sporto šaka, artimiausiu metu jis bus labiau stebimas.

Finn Melanson ir aš kalbame apie tai, kodėl ir kaip tai vyksta, įskaitant:

  • Svarbu, kad reikiamu laiku sporte dalyvautų tinkami žmonės
  • Kodėl pasakojimas atlieka tokį svarbų vaidmenį, kad ultras būtų plačiau prieinamas
  • Tiesioginės transliacijos technologijų skirtumai Europoje ir JAV
  • Kaip UTMB bando tapti „pasauline ultrabėgimo serija“.
  • Bėgimo takais įtaka podcast’ui ir žiniasklaidai
  • Trail ir ultrabėgimo raida per pastaruosius 10 metų
  • Kaip bėgimas gali išsivystyti į geografiškai pagrįstą komandinę sporto šaką
  • Finno Melansono idėjos, kaip pritraukti į sportą žmones, kurie niekada nevadovaus ultra

Jei jums patinka bėgimas ir norite suprasti mūsų sporto augimo galimybes, šis podcast’as skirtas jums!

Sužsiprenumeruokite podcast’ą Apple podcast’ai, „Spotify“., Siuvėjas, iHeartRadioarba Google Play.

Nuorodos ir ištekliai iš laidos:

Ačiū Previnex!

Mus palaiko mūsų naujausias partneris Previnex. Visą savo gyvenimo dalį atsispyręs daugumai papildų, atsargiai keičiu melodiją. Man liko mažiau nei metai nuo „Masters“ bėgimo ir asmeniniame gyvenime siekiu ilgaamžiškumo. Noriu kuo ilgiau būti sveikiausiu savimi ir džiaugiuosi galėdamas bendradarbiauti su Previnex, kad tai įvyktų.

Previnex naudoja labiausiai biologiškai prieinamas, kliniškai patikrintas sudedamąsias dalis, optimalią kiekvieno ingrediento formą ir dozę, farmacinio lygio gamybą, žaliavų ir gatavų produktų testavimą. Už kiekvieną jūsų pirkinį jie taip pat dovanoja vitaminų vaikams, kuriems jų reikia.

Pastarąjį mėnesį vartojau jų imuninę sistemą ir multivitaminus ir jaučiuosi puikiai. Turiu daugiau energijos ir aiškumo, jau nekalbant apie ramybę, kad duodu savo kūnui tai, ko jam reikia. Tikiu, kad „Previnex“ veikia ir tikiuosi, kad jūs patirsite tą pačią naudą kaip aš. Naudokite kodą jason15, kad gautumėte 15% nuolaidą užsakymui Previnex!

Dėkojame mūsų veiklos mokymo žurnalui!

Taip pat mus atnešė mūsų pačių Performance Training Journal, kuris dabar pasiekiamas adresu Amazon. Nuo 1998 m., kai pradėjau bėgioti, vedžiau spausdintinį treniruočių žurnalą. Laikyti apčiuopiamą žurnalą, kasdien į jį rašyti ir apmąstyti bėgimo pakilimus ir nuosmukius yra patikimas būdas tobulėti.

Šis spausdintas mokymo žurnalas padeda sutelkti dėmesį į svarbius mokymo rodiklius, teikia pirmenybę ilgalaikei perspektyvai, kad nesinaudotumėte nuorodomis, ir palaiko jūsų motyvaciją strategiškai pagyrę save. Nesudėtingo, funkcionalaus dizaino „Performance Training Journal“ apima trenerio patarimus lenktynėse, traumų prevencijos, jėgos treniruočių ir kt. Jis padės jums sudaryti lenktynių tvarkaraštį, planuoti lenktynių rytą, geriausias treniruotes ištvermės bėgikams ir paskatins jus sekti savo asmeninius geriausius rezultatus laikui bėgant.

Turite vietos šį žurnalą pasidaryti savo, nesvarbu, ar esate naujas bėgikas, ar profesionalas, trasų ar kelių bėgikas, vidutinių nuotolių specialistas ar ultramaratonininkas. Taigi ne tik stebėkite savo bėgimą, bet ir mokykitės iš jo su Performance Training Journal! Patikrinkite tai šiandien Amazon.