Gandai, kad „Snapdragon 8 Gen 3“ gaus padidintą 3,7 GHz dažnio atnaujinimą

Ką tu turi žinoti

  • Naujas gandas rodo, kad „Snapdragon 8 Gen 3“ gali pasiekti 3,7 GHz dažnį.
  • Taip gali būti dėl naujojo pagrindinio Cortex-X4 branduolio.
  • Lustą gali sudaryti 1+5+2 branduolių struktūra: vienas itin didelis branduolys, penki dideli branduoliai ir du maži branduoliai.

Naujausias „Qualcomm“ „Snapdragon 8“ mikroschemų rinkinys padidino pavyzdinius telefonus dar vienu žingsniu, kalbant apie mūsų programų greitį ir bendrą našumą. Naujas informacijos nutekėjimas iš Kinijos naujienų leidinio „MyDrivers“ rodo, kad būsima „Snapdragon 8 Gen 3“ mobilioji platforma dar labiau padidins savo dažnį iki 3,7 GHz (per GSMArena). Teigiama, kad vienas pagrindinis „Qualcomm“ Cortex-X4 branduolys yra atsakingas už šį naujai atrastą našumo padidėjimą.

Išparduotuvė taip pat citavo žinomą Weibo nutekėjusį Digital Chat Station, kuris pažymėjo, kad būsimas lustas gali būti susijęs su kai kuriais esminiais vidiniais pakeitimais. SD 8 Gen 3, matyt, pažymėtas kaip modelis SM8650 ir gali turėti 1+5+2 vidinę architektūrą. Atsižvelgiant į dizaino pakeitimą, tai reiškia, kad naujasis lustas gali turėti vieną ypač didelį branduolį, penkis didelius branduolius ir 2 mažus branduolius.