„Android 14“ beta versija ateina į „Nothing Phone“ (1)

Ką tu turi žinoti

  • Niekas nepaskelbė, kad tai bus tarp pirmųjų „Android“ partnerių, kurie turės „Android 14 Beta 1“.
  • Bendrovė dar neatskleidžia, kada beta versija bus prieinama, tačiau žada „sklandžią integraciją“ ir „sklandžią vartotojo patirtį“.
  • „Android 14 Beta 1“ pirmą kartą buvo išleista „Pixel“ serijoje balandžio pradžioje, o antroji laukiama gegužės mėnesį.

Kitas didelis „Android“ atnaujinimas vis dar nėra paruoštas geriausiu laiku, tačiau pirmoji „Android 14“ beta versija jau pasiekiama „Pixel“ išmaniesiems telefonams, o tai reiškia, kad esame arti stabilaus paleidimo. Tikimės, kad kiti „Android“ originalios įrangos gamintojai galiausiai pereis prie beta versijos, bet niekas jų neįveiks, nes bus vieni pirmųjų, pasiūliusių „Android 14“ beta versiją.

„Didžiuojamės galėdami pranešti, kad „Nothing“ bus vienas iš pirmųjų „Google Android“ partnerių, siūlančių beta prieigą prie 14 versijos „Android“, – sakoma Nothing el. „Nothing“ produktų komanda turės išankstinę prieigą prie naujojo „Android 14 Beta 1“ atnaujinimo, kad užtikrintų sklandų integravimą į „Nothing OS“, kad naudotojų patirtis būtų sklandi.