Nutekėjusios „Pixel 7a“ spalvos gali būti kol kas geriausia

Ką tu turi žinoti

  • „Google Pixel 7a“ gali būti dar kitokios spalvos.
  • Po to, kai anksčiau buvo atskleistas mėlynas atspalvis, žiniatinklyje pasirodo nauja Coral spalvos parinktis.
  • Iš viso galime tikėtis keturių spalvų, įskaitant pilką ir baltą.

Atrodo, kad „Pixel 7a“ atvaizdavimas ir nutekėjimas visada tęsiasi, net iki šiol. Nesvarbu, ar tai būtų atvaizdavimas, dėklo nutekėjimas, specifikacijų informacija, įvardinkite ją ir visa informacija jau yra prieinama prieš paleidimą. Jau matėme „Pixel 7a“ spalvų nutekėjimą, o dabar naujas nutekėjimas atneša naują būsimo įrenginio spalvų variantą.

Nutekėjimas Evanas Blassas išleido naują tariamo „Pixel 7a“ vaizdą su visiškai nauju koralų spalvos atspalviu. Manome, kad jis atrodo daug gražiau nei mėlynas atspalvis, kuris buvo nutekėjęs prieš kurį laiką ir taip pat buvo stulbinantis. Tai reiškia, kad galime tikėtis, kad būsimas „Google“ vidutinės klasės įrenginys turės du naujus spalvų atspalvius šalia tradicinių baltos ir juodos spalvų variantų.

„Google Pixel 7a“ koralinio atspalvio atvaizdavimas

(Vaizdo kreditas: Evanas Blassas)

Požiūris į tariamą „Pixel 7a“ spalvų schemą yra šiek tiek kitoks, tačiau tai gražus nukrypimas nuo „Pixel 7“ citrinžolės atspalvio. „Google“ pristatė oranžinės spalvos atspalvį su savo „Pixel 4“ serija su oranžine nugara ir maitinimo mygtuku. Ryškią spalvą kontrastavo juodas rėmelis.