Nieko ausis (2) prieš ausį (1): ar turėtumėte atnaujinti?

Niekas nėra toks prekės ženklas, kuris galėtų turėti viską, nes istorija ir Carl Pei rodo, kad vienintelė kryptis yra aukštyn. „OnePlus“ įkūrėjas padarė statymus dėl labai prisotintų belaidžių ausinių kategorijos sutrikdymo, ir šios dvi poros yra dabartinė tos vizijos apraiška. Daug panašumų galioja ir ausiai (2), ir ausiai (1), kaip ir galima tikėtis iš originalo iki tęsinio, tačiau skirtumai taip pat išryškėja sujungiant.

Nieko ausis (2) prieš ausį (1): nieko nėra, ką matyti „girdi?“

Kodėl galite pasitikėti „Android Central“.
Mūsų ekspertai recenzentai praleidžia valandas bandydami ir lygindami produktus ir paslaugas, kad galėtumėte pasirinkti jums tinkamiausią. Sužinokite daugiau apie tai, kaip testuojame.

Nothing Ear (2) ausinių apžvalga raudoname fone

(Vaizdo kreditas: Apoorva Bhardwaj / Android Central)

Pakankamai aišku, kad Pei ir kt. neketino atlikti „Ear“ (1) kapitalinio remonto, atsižvelgiant į triukšmą, kurį jie sulaukė paleidus, o tai taip pat pažymėjome savo apžvalgoje. Ne, naudojant ausį (2) pagrindinis dėmesys buvo skiriamas tinkamų poreikių tenkinimui ir dalykų koregavimui, kad būtų parodytas ryškus pagerėjimas tinkamose vietose. Palyginkite jų specifikacijas ir pastebėsite modelį, kuriame daug kas atrodo vienodai, tačiau pagrindiniai dalykai – ne.