Labai džiaugiausi „OnePlus Pad“, kai jis buvo paskelbtas vasario mėn. Pastaruosius dvejus metus kaip pagrindinį planšetinį kompiuterį naudojau iPad Air ir, nors man patinka dauguma dalykų, 120 Hz skydelio trūkumas buvo šiek tiek ribojantis veiksnys, todėl kai pamačiau, kad OnePlus Pad 144 Hz ekranas, buvau sužavėtas.
Tas jaudulys virto pasibaisėjimu, kai iš tikrųjų pradėjau naudoti „OnePlus Pad“. Kas iš karto mane sužavėjo, buvo programinė įranga; tai beveik identiška tam, ką rasite „OnePlus 11“, ir, nors tai nėra blogai, nėra tiek planšetiniams kompiuteriams skirto tinkinimo, kokio aš ieškojau. Nepaisant to, aš norėjau išbandyti priedų ekosistemą ir norėjau pamatyti, kaip klaviatūra ir rašiklis laikysis.
Pavadinti priedus nepatikimais būtų per menka. Rašiklis atrodo ir veikia kaip „Apple Pencil“, bet turėjau problemų dėl delsos, todėl jis buvo netinkamas naudoti didžiąją bandymo lango dalį. Kalbant apie klaviatūrą, ji buvo prijungta be jokių problemų, tačiau nuo pat pradžių ji trikdė. Be jokios apčiuopiamos priežasties būtų paleista „Google“ paieška, ir man prireikė daugiau nei keturių minučių, kol įvedžiau savo el. pašto adresą, bandydamas prisijungti prie „Bitwarden“. Žinoma, aš turiu ilgą pavardę, bet problema buvo ta, kad klaviatūra nuolat prideda atsitiktinių simbolių; taigi kiekvieną kartą, kai įvesdavau raidę n arba d, būtų pridėta keletas priedų – dažniausiai a ir f.
Iš pradžių ketinau naudoti klaviatūrą, kad parašyčiau visą apžvalgą, bet atsižvelgiant į tai, kiek laiko užtruko įvesti savo el. pašto adresą, manau, kad 2025 m. būtume, jei tai atlikčiau. Taigi supratau, kad protingiausia būtų naudoti kitą įrenginį – vieną su veikiančia klaviatūra – todėl grįžau į savo žaidimų įrenginį ir pradėjau.
Kadangi apie produktyvumą negalėjau kalbėti, pamaniau, kad pasidalinsiu, ką reiškia naudoti planšetinį kompiuterį multimedijai. Galų gale, tai yra didžiausias planšetinio kompiuterio naudojimo atvejis šiomis dienomis, todėl sukūriau naujausią „University Challenge“ sezoną ir atsisėdau. Dėl sugedusio klaviatūros priedo ir dėl to, kad man nebuvo siunčiami kiti atvejai, transliuodamas laidą laikiau rankose planšetinį kompiuterį ir maždaug po 15 minučių pastebėjau, kad rankos pavargusios. Dabar planšetinis kompiuteris yra vidutiniškai sunkus – 552 g, bet tai neturėtų sukelti nuovargio, ir aš supratau, kad tai gali būti dėl dizaino pasirinkimų ir to, kad svorio pasiskirstymas yra neteisingas.
Nors daugumos planšetinių kompiuterių svoris pasiskirsto per visą plotą, OnePlus Pad šonuose jaučiasi sunkesnis, todėl jį nepatogu laikyti ir naudoti ilgą laiką. Taigi, jei ne pramogai, ką dar galiu padaryti su šiuo planšetiniu kompiuteriu? Trūksta pagrindinių programinės įrangos funkcijų paleidimo metu, todėl negaliu tuo žavėtis, ir nors man patinka Dimensity 9000, jis nėra optimizuotas planšetiniam kompiuteriui, todėl kartais atrodo keistai lėtas ir vėluoja – net ir su tokiu 144 Hz ekranu. .
Kai tik baigiau fotografuoti gaminį ir ketinau paskelbti apžvalgą, klaviatūra pradėjo veikti, todėl pradinėje vienetų partijoje, kuri buvo išsiųsta recenzentams, primetu šią nepatikimą aparatinę įrangą.
Tačiau didesnė problema vis dar išlieka; „OnePlus“ įgavo erzinantį įprotį išleisti pusiau iškeptus produktus – peržiūrėkite mano atsiliepimus apie „OnePlus Band“ ir „OnePlus Watch“, kad sužinotumėte, apie ką aš kalbu – ir „OnePlus Pad“ patenka į tą pačią kategoriją.
Nesupraskite manęs neteisingai; yra potencialo, kad šis planšetinis kompiuteris bus geras, tačiau paleidimo metu taip nėra. Prireiks kelių mėnesių ir keleto programinės įrangos atnaujinimų, kad ištaisytumėte visas problemas, o jei norite taikstytis su vargais, tuomet taip, turėtumėte nusipirkti „OnePlus Pad“. Kitu atveju jums geriau pasitarnaus vienas iš geriausių „Android“ planšetinių kompiuterių sąrašo pasirinkimų.
OnePlus Pad: Kainos ir prieinamumas
„OnePlus Pad“ buvo paskelbtas dar sausio mėnesį „Cloud 11“ renginyje Naujajame Delyje – kartu su „OnePlus 11“ ir „OnePlus TV 65 Q2 Pro“ – ir dabar jį galima iš anksto užsisakyti keliose šalyse, o pardavimai prasidės gegužę.
Planšetinis kompiuteris parduodamas kartu su trimis priedais: rašikliu, vadinamu OnePlus Stylo, folijos dėklu ir klaviatūros dėklu, kuris magnetiškai pritvirtinamas prie planšetinio kompiuterio. „OnePlus“ pristato planšetinį kompiuterį standartine 8 GB / 128 GB konfigūracija daugelyje pasaulio rinkų, tačiau Indijos vartotojai taip pat galės pasirinkti 12 GB / 256 GB leidimą, kuris yra išskirtinis šiai šaliai.
Štai kiek mokėsite už „OnePlus Pad“ ir su juo susijusius priedus įvairiuose regionuose:
- „OnePlus Pad“ (8 GB / 128 GB): 479 USD / 449 GBP / 37 999 INR / 649 CAD
- „OnePlus Pad“ (12 GB / 256 GB): 39 999 rupijų
- OnePlus magnetinė klaviatūra: 149 USD / 149 GBP / 7 999 INR / 209 CAD
- „OnePlus Stylo“.: 99 USD / 99 GBP / 4 999 INR / 139 CAD
- „OnePlus Folio“ dėklas: 39 USD / 39 £ / 1 499 ₹ / 57 CAD
Siekdama paskatinti planšetinio kompiuterio pristatymą, „OnePlus“ siūlo nemokamą klaviatūrą arba rašiklį tiems, kurie perka „Pad“ Šiaurės Amerikoje, ir siūlo nemokamą folijos dėklą JK ir Indijos vartotojams.
Kaip įprasta „OnePlus“ atveju, „Pad“ ir jo priedai yra prieinami Indijoje nei kituose regionuose, o bazinė versija kainuoja 464 USD. Klaviatūros priedas kainuoja 97 USD (palyginti su 149 USD Šiaurės Amerikoje), rašiklis kainuoja 61 USD, o folijos dėklas atitinka 18 USD. Akivaizdu, kad „OnePlus“ lažinasi, kad planšetinis kompiuteris ir jo priedai Indijoje parduodami pakankamai dideliais kiekiais, tačiau jis susiduria su aršia konkurencija iš „Samsung“, „Xiaomi“ ir „Lenovo“.
„OnePlus Pad“: dizainas
Akivaizdus dizaino akcentas yra nugara; Dėl ryškios žalios apdailos ir šlifuoto metalo išvaizdos, kai kamera yra viduryje, „OnePlus Pad“ atrodo nuostabiai. Metalinė apdaila maloniai jaučiasi liečiant ir nepalieka per daug dėmių, o man patinka minimalistinis dizainas ir visiškai metalinė važiuoklė.
Nors dizainas yra išskirtinis ir iš karto išryškina planšetinį kompiuterį, kaip Fabergé kiaušinį, šia planšete geriau grožėtis iš toli, nei iš tikrųjų ją laikant rankose. Pagrindinė problema yra svorio pasiskirstymas; planšetinis kompiuteris jaučiasi nenatūraliai sunkus šonuose ir dėl to negalite jos patogiai laikyti ilgiau nei ketvirtį valandos.
Tada yra paties dizaino klausimas; trys planšetinio kompiuterio pusės yra išlenktos, o viena plokščia – kad tilptų magnetiškai pritvirtinamas rašiklio priedas – ir dėl šios asimetrijos man kyla klausimas, kas pasirinko šį konkretų dizainą. Akivaizdu, kad tai nėra tas pats asmuo, kuris pasiūlė fotoaparatą įdėti į vidurį, kad būtų sukurta „Ultra simetrija“.
Nemėgstu plokščių telefonų šonų, nes juos naudoti sunku, tačiau planšetiniame kompiuteryje jie yra daug prasmingesni – tai galiu patvirtinti panaudojęs dviejų kartų iPad Air. „OnePlus“ turėjo būti panašaus dizaino su plokščiais kraštais, nes būtų sukurtas darnus dizainas ir būtų patogiau naudoti planšetinį kompiuterį. Yra priežastis, kodėl dauguma planšetinių kompiuterių šiandien turi plokščius šonus, ir tai yra dėl patogumo.
Atsižvelgiant į tai, bendrovė galėjo atlikti geresnį darbą, paslėpdama antenos juostas gale. Egzistuoja aiškus dizaino kalbos dichotomija ir atrodo, kad „OnePlus“ visą savo laiką ir dėmesį skyrė tam, kad išsiaiškintų, kokią spalvą ir raštą naudoti užpakalinėje dalyje, o tada paskambino į likusį dizainą.