Kas yra „Google Chromebook“ privilegijos?

Kas yra „Google Chromebook“ privilegijos?

Geriausias atsakymas: „Google Chromebook“ privilegijos yra specialūs pasiūlymai, kuriuos gauna nauji „Google Chromebook“ įrenginių savininkai, specialiai jiems sukurti. Tai svyruoja nuo programinės įrangos nuolaidų iki trijų mėnesių nemokamos bandomosios versijos, nemokamos „Google One“ saugyklos, įmonės naujinimų ir kt. Be visame pasaulyje prieinamų privilegijų perkant naujus ir tinkamus „Chromebook“ įrenginius, taip pat yra konkrečių privilegijų, kurias galima įsigyti su tam tikrais modeliais.

Kas yra „Google Chromebook“ privilegijos?

Kodėl galite pasitikėti „Android Central“.
Mūsų ekspertai recenzentai praleidžia valandas bandydami ir lygindami produktus ir paslaugas, kad galėtumėte pasirinkti jums tinkamiausią. Sužinokite daugiau apie tai, kaip testuojame.

„Google Chromebook“ privilegijos yra specialios privilegijos, kurios siūlomos tik naujiems „Chromebook“ savininkams. Jie pasiekiami visiems, kurie naudojasi privilegija tinkamu „Chromebook“ įrenginiu. Tai apima modelius iš tokių prekių ženklų kaip Acer, Asus, HP, Lenovo, Samsung ir Dell, kurių modeliai yra tarp geriausių Chromebook.

„Google Chromebooks“ privilegijų svetainėje matysite privilegijų, kurias bet kuriuo metu galima įsigyti perkant tinkamą naują „Chromebook“ įrenginį, sąrašą. Viena iš įprastų variantų yra nuolaidos populiariai programinei įrangai. Pavyzdžiui, šio rašymo metu galite sutaupyti 25 procentus nuo „LumaFusion pro“ vaizdo įrašų redagavimo programos (7,49 USD vertės) arba įsigyti „Evernote“ už pusę kainos, sutaupydami 49,99 USD.