Garmin Instinct 2X Solar vs. 2X Solar Tactical Edition: kurį turėtumėte nusipirkti?

„Garmin Instinct 2X Solar“ buvo pristatytas šį birželį kaip visas komplektas, be standartinės „Instinct 2“ serijos tokių parinkčių kaip ne „Solar“, „Camo“, „Surf“ ar „dēzl“. Bet Garmin yra dar kartą parduodu Tactical Edition, pridėdamas keletą išskirtinių įrankių, kurie kai kuriems vartotojams bus svarbūs, bet kiti gali atrodyti visiškai nereikalingi.

„Garmin Instinct 2X Solar“ ir „Solar Tactical Edition“ fiziškai skiriasi tik keliose pagrindinėse srityse, tačiau vien 50 USD skirtumas reiškia, kad kai kurie žmonės susigundys atnaujinti vien tam, kad gautų visas galimas funkcijas. Bet ar turėtum? Nebent turite labai specifinį darbą ar gyvenimo būdą, tikriausiai ne. Toliau paaiškinsime kodėl.

Garmin Instinct 2X Solar vs. 2X Solar Tactical Edition: kas tas pats?

Kodėl galite pasitikėti „Android Central“.
Mūsų ekspertai recenzentai praleidžia valandas bandydami ir lygindami produktus ir paslaugas, kad galėtumėte pasirinkti jums tinkamiausią. Sužinokite daugiau apie tai, kaip testuojame.

Garmin Instinct 2X Solar ant riešo

(Vaizdo kreditas: Garmin)

„Garmin Instinct 2X Solar Tactical Edition“ yra artimas standartinio „2X Solar“ modelio papildymas, turintis keletą programinės įrangos skirtumų, tačiau (iš esmės) ta pati aparatinė įranga. Žemiau suskirstėme visas abiejų modelių bendras specifikacijas: