Vieną dieną norėčiau paklausti „Garmin“ inžinierių, kaip jie greitai išleidžia tiek laikrodžių iš eilės. Tačiau kalbant apie tai, kaip „Garmin Forerunner 265“ buvo pristatytas praėjus mažiau nei metams po jo pirmtako, atsakymas yra akivaizdus: Forerunner 255 ekraną užtepė nauju AMOLED dažų sluoksniu, pridėjo keletą naujų funkcijų, kad niekam nekiltų įtarimų. ir pakeitė numerį.
Esu ir redukcinis, ir smulkmeniškas, tačiau esmė ta, kad Forerunner 265 yra kartotinis atnaujinimas, sukurtas siekiant pašalinti Garmin vartotojų nusivylimą dėl atminties pikseliuose ekranų – ne todėl, kad Forerunner 255 staiga paseno.
Taigi, be kelių šaunių naujų privilegijų, gautų iš Forerunner 955, Forerunner 265 nėra revoliucinis leidimas. Tai nebūtinai turi būti su tvirtu 255 pagrindu.
Vietoj to, „Forerunner 265“ yra keistas „Forerunner“ ir „Venu“ hibridas be tokio gyvenimo būdo privalumų, kaip mikrofonas ir garsiakalbis, kuriuos pastarasis paprastai turi. Tai yra niša, kurią Forerunner 965 užpildo geriau, nes naudoja AMOLED ekraną visų spalvų žemėlapiams sudaryti, o 265 neturi jokių „žudikų programėlių“, kurios tai pateisintų; mokate papildomai už skaitomumą ir išvaizdą.
Kai kuriems žmonėms tai yra daugiau nei pakankama priežastis įsigyti Garmin Forerunner 265, net ir už tokią didelę kainą. Pasinerkime ir pažiūrėkime, ar tu vienas iš jų.
Garmin Forerunner 265 kaina ir prieinamumas
„Garmin Forerunner 265“ ir „265S“ parduodami už 449,99 USD. Tai yra 50 USD daugiau nei Forerunner 255 Music, 50 USD mažiau nei Forerunner 955 ir 150 USD mažiau nei Forerunner 965. Skirtingai nei 255, Forerunner 265 pagal numatytuosius nustatymus yra su muzikos saugykla.
„Garmin“ svetainėje rasite ir Forerunner 265 modelius, ir keletą lauko mažmenininkų, tokių kaip REI ir Backcountry; jų dar nėra elektroninių mažmenininkų, tokių kaip „Amazon“ ar „Best Buy“, bet greičiausiai jie bus vėliau 2023 m.
Tiek 46 mm 265, tiek 42 mm 265 modeliai yra trijų apdailos variantų. Forerunner 265 yra Whitestone su balta / potvynių mėlyna juosta; Juoda su juoda/Pwder Gray juostele; ir Aqua su Black/Aqua juosta.
Forerunner 265S pristatomas juodos spalvos su juoda/geltona juosta; Whitestone su balta / New Tropic žalia juosta; ir Pink su šviesiai rožine / Whitestone juosta.
AMOLED ekranas
Kiekvienas, kuris planuoja įsigyti Garmin Forerunner 265 po to, kai praleido (arba įsigijo) Forerunner 255, turi vieną priežastį tai padaryti: AMOLED ekraną. Nes kitaip šie du laikrodžiai beveik nesiskiria vienas nuo kito. Taigi negaiškime laiko ir pakalbėkime apie naują ekraną!
„Garmin“ suteikė Forerunner 265 tokį patį ekraną kaip ir „Venu 2 Plus“: 1,3 colio jutiklinį ekraną su 416 x 416 raiška. Abu laikrodžiai lengvai kovoja su tiesioginiais saulės spinduliais su ryškiu, tankiu tekstu ir ryškiomis spalvomis. Pavyzdžiui, perbraukę ant valdiklio, pamatysite tvarkingą slankiojo gradiento efektą, atitinkantį valdiklio spalvą, ir tai labai malonu ir prieinama silpnaregiams.
Nors 260 x 260 Forerunner 255 ekranas atrodo pakankamai ryškus lauke, savo apžvalgoje pažymėjau, kad atminties pikseliuose (MIP) ekranai „patalpose esant silpnam apšvietimui išlieka gana blankūs“. Tai kartu su mažu pikselių colyje (PPI) tankiu reiškia, kad turite pritraukti laikrodį arčiau veido, kad galėtumėte patogiai skaityti pranešimus, nes pats tekstas yra nuobodus ir šiek tiek neryškus aplink kraštus.
Kiekvienas, atnaujinantis senesnį „Forerunner“ modelį, įvertins ryškesnius 265 laikrodžio ciferblatus ir gebėjimą sudėti informaciją į mažesnius laukus neprarandant ryškumo.
Garmin Forerunner 265 AMOLED ekranas yra neprivalomas atnaujinimas, nes jis neprideda naujų funkcijų, palyginti su 255, tačiau bėgikai, kurių regėjimas blogai, turės problemų grįžti prie MIP ekranų.
Be to, žinoma, jūs gaunate jutiklinio ekrano pranašumus. Nors bėgimo metu tai gana nereikalinga – prakaituoti pirštų galiukai ir jutikliniai ekranai niekada gerai nesimaišo, o norint atlikti konkrečią veiklą turite įjungti lietimą rankiniu būdu – aš vertinu šią parinktį įprasto laikrodžio naršymo metu, nes mygtukai aukštyn ir žemyn išlieka tokie pat švelnūs ir naudojami lėtai. kaip visada.
Jei Forerunner 265 ekrane yra pastebimas trūkumas, tai yra atnaujinimo dažnis: slinkdami turinį ar žiūrėdami animacinį pratimą galite pastebėti retkarčiais mikčiojimą. Tačiau įtariu, kad tai labiau susiję su biudžeto apdorojimo lustu, o ne pačiu ekranu. Tik taip fitneso prekių ženklai gali užtikrinti, kad jų laikrodžiai tarnautų savaites.
Kitas mano skundas yra tas, kad „Garmin“ šiam laikrodžiui suteikė tik „Gorilla Glass 3“. „Forerunner 955“ ir „965“ turi GG 3 DX, kuris suteikia jums geresnį neatspindintį stiklą. Bet aš netgi norėčiau, kad už tokią kainą gautumėte tinkamą safyro stiklo apsaugą arba bent jau atsparesnį įbrėžimams GG DX+. Jei mokate papildomai už AMOLED, būtų malonu turėti daugiau ramybės, kad jis išliks nesubraižytas.
Šiek tiek sugadinsiu žemiau pateiktą programinės įrangos skyrių: Garmin nenaudoja savo AMOLED ekrano niekam naujo, ko negali padaryti MIP. Turėsite nusipirkti „Garmin Forerunner 965“, kad gautumėte visą žemėlapių programinę įrangą, kuri atrodo fantastiškai naudojant AMOLED, palyginti su Forerunner 955 MIP.
Papildomi 100 USD, kuriuos išleistumėte už „Forerunner 255“, skirti „pasirenkamam“ atnaujinimui, bent jau kaip bėgimo laikrodžiui. Tačiau tai neabejotinai yra didelis vizualinis patobulinimas kasdieniniam naudojimui ir sunku pagalvoti apie grįžimą prie MIP eros Forerunner, kai mano akys buvo sugadintos naudojant šį AMOLED.
Dizainas ir techninė įranga
Neįjungę ekranų jums bus sunku atskirti Garmin Forerunner 265 ir 255. Abu turi tokią „Garmin“ išvaizdą: plastikiniai rėmeliai ir korpusas užtikrina vienodą, tvirtą išvaizdą, silikoninis dirželis ir penkių mygtukų išdėstymas.
Skirtumai yra subtilūs. Tiek viršutiniame dešiniajame mygtuke, tiek silikoninio dirželio gale yra įdėtas žodis „RUN“, o tai miela. Man labiau rūpi, kad mygtukas 265 RUN, kuris pradeda arba pristabdo treniruotes arba pasirenka meniu elementus, yra platesnis nei anksčiau, jame yra vietos rodomajam pirštui pailsėti ir suteikia daugiau pasitenkinimo. spustelėkite.
Kalbant apie kitus keturis mygtukus, jie yra gana neryškūs, o aš skundžiau 255. Šiame laikrodyje mygtukai turi metalinį blizgesį, todėl jie išsiskiria; 265 mygtukai turi matinį paviršių, kuris tolygiau įsilieja į korpusą, o tai jums gali patikti arba ne.
Taip pat šios kartos dviejų atspalvių silikoniniai dirželiai bus stilingesni nei anksčiau. Antrinė spalva žvilgčioja pro juostos angas ir suteikia šiek tiek papildomos asmenybės. Ir nors aš negaliu tiksliai paaiškinti, kodėl, man ši juosta yra šiek tiek patogesnė nei pastarųjų kartų juostos. Gal jis kiek švelnesnis.
Vis dėlto perkate „Garmin Forerunner 265“ ekrano, o ne dizaino atnaujinimui. Beveik kiekviename 400 USD kainuojančios ir brangesnės kategorijos laikrodyje naudojamas aliuminis arba titanas, todėl „Garmin“ priklausomybė nuo „pluoštu sustiprinto polimero“ aukščiausios klasės modeliuose yra šiek tiek gaila. Tačiau ilgamečiams „Garmin“ naudotojams dailus išvaizda tikriausiai nerūpi, nes ypač stilingi yra tik hibridiniai ar nebrangūs modeliai, tokie kaip „vívomove Trend“.
Jei nesate pripratę prie „Garmin“ laikrodžių, atminkite, kad jie paprastai yra stori ir sunkūs, kad galėtumėte supakuoti į didelę bateriją ir visą jutiklių rinkinį. Forerunner 265 nesiskiria. 12,9 mm storio jis yra pastebimai plonesnis nei Forerunner 955…