Naudojau visus 2023 m. flagmanus – štai kodėl „Galaxy S23 Ultra“ yra mano mėgstamiausias telefonas

Šie metai virsta puikiais „Android“ aparatinės įrangos metais; mes tik pradedame antrąjį ketvirtį ir jau turime tokius, kaip iQOO 11, OnePlus 11, OPPO Find N2 Flip, Find X6 Pro, Vivo X90 Pro+, ASUS ROG Phone 7 Ultimate, Samsung Galaxy S23 serija ir Xiaomi 13 Pro. .

Man pasisekė naudoti visus šiuos įrenginius, o „Galaxy S23 Ultra“ tapo pirmuoju mano mėgstamiausio 2023 m. telefono lyderiu. Iš pradžių „Samsung“ beveik nepasikeitė su S23 Ultra, todėl t daug didmeninių pakeitimų, palyginti su praėjusių metų S22 Ultra; Vietoj to, S23 Ultra siūlo nedidelius dizaino patobulinimus kartu su techninės įrangos ir fotoaparato patobulinimais.

Taigi, nors pats įrenginys iš pirmo žvilgsnio neatrodo toks viliojantis, visi šie pakeitimai daro didžiulį skirtumą. Pradėkime nuo dizaino; Pernai kelis mėnesius naudojau „S22 Ultra“ ir, nors man patiko „Samsung“ kryptis su bendra estetika, šonuose esantys išlenkimai ir telefono dydis reiškė, kad jį buvo nepatogu laikyti ir naudoti be dėklo.

Samsung Galaxy S23 Ultra vaizdas iš šono šalia S22 Ultra

(Vaizdo kreditas: Apoorva Bhardwaj / Android Central)

„Samsung“ tai ištaisė „Galaxy S23 Ultra“ sumažindama išlinkimą šonuose, todėl, nors ir gaunamas dvigubai išlenktas ekranas, telefoną laikyti ženkliai lengviau, nes šonai plokštesni. Nors pati dizaino kalba nepasikeitė, dėl šio nedidelio pakeitimo S23 Ultra yra daug patogiau naudoti; nemažas žygdarbis, turint omenyje jo dydį ir talpą.

Taip pat turiu pagirti „Samsung“, kad nepersistengė su fotoaparato korpuso dizainu. „Xiaomi 13 Pro“, „Find X6 Pro“, „Vivo X90 Pro“ ir „OnePlus 11“ yra didžiulės kamerų salelės, kurios dominuoja galinėje dalyje, ir nors man patinka OPPO ir Xiaomi išvaizda, dėl didelio korpuso telefonai atrodo. užsiėmes. Tuo tarpu „S23 Ultra“ turi minimalistinį fotoaparato korpusą su žiedais aplink tris modulius, o tai suteikia įrenginiui švarios estetikos, kuri atrodo nuostabiai.

Apie „Samsung Galaxy S23 Ultra“ skyrių, kuriame pristatoma „Qualcomm“ aparatinė įranga

(Vaizdo kreditas: Apoorva Bhardwaj / Android Central)

„Samsung“ taip pat daro visus teisingus dalykus aparatūros srityje. „Galaxy S23 Ultra“ visame pasaulyje maitina „Snapdragon 8 Gen 2“, o „Samsung“ naudoja tinkintą naujausio „Qualcomm“ silicio versiją, kuri yra šiek tiek greitesnė už tą, kurią naudoja visi kiti.

Kasdien naudojant tai nepastebima, tačiau viena sritis, kurioje „Samsung“ pirmauja prieš konkurentus iš Kinijos, yra žaidimai; S23 Ultra gali leisti daugumą pavadinimų didžiausiu kadrų dažniu be jokių apribojimų. Taip nėra tokiuose įrenginiuose kaip „Find X6 Pro“ ir „OnePlus 11“, nes šie įrenginiai riboja žaidimus iki 60 kadrų per sekundę.

Kampinis Samsung Galaxy S23 Ultra ekrano vaizdas su kitais Android įrenginiais gale

(Vaizdo kreditas: Apoorva Bhardwaj / Android Central)

Tada yra ekranas. Geriausi „Android“ telefonai naudoja „Samsung“ AMOLED plokštes, o geriausias gamintojas pasilieka savo įrenginiams, o „S23 Ultra“ pasižymi dideliu 6,8 colio ekranu, ryškesniu nei pernai. Per daug nesigilinant į piktžoles, tai yra vienas geriausių ekranų, kurį šiandien rasite bet kuriame telefone, ir jis yra neįtikėtinas žaidimams ir turinio srautiniam perdavimui. Žinoma, nuo likusios srities nedaug atsilieka, tačiau S23 Ultra pirmauja pagal ryškumo rodiklius, o tokios funkcijos kaip „Vision Booster“ yra unikalios šiam prekės ženklui.

Baterijos tarnavimo laikas taip pat yra geresnis nei praėjusiais metais, nes 5000 mAh baterija gali lengvai veikti daugiau nei dieną. Jau beveik du mėnesius naudojau S23 Ultra kaip savo kasdienį vairuotoją ir per tą laiką man nereikėjo nerimauti, kad baterija išsikraus nepasibaigus dienai net vieną kartą. Dabar „Samsung“ nėra novatoriškas, kai kalbama apie įkrovimo technologiją, ir tai yra viena sritis, kurioje, manau, prekės ženklas turėtų pakeisti dalykus.

Samsung Galaxy S23 Ultra šalia kitų 2023 Android įrenginių geltoname fone

(Vaizdo kreditas: Apoorva Bhardwaj / Android Central)

Suprantu, kad „Samsung“ nesiryžta pridėti 100 W ar net 65 W greitojo įkrovimo savo įrenginiuose, tačiau 45 W technologija atrodo pasenusi 2023 m., kai tokie įrenginiai kaip „Find X6 Pro“ ir „Xiaomi 13 Pro“ gali įkrauti akumuliatorių per mažiau nei pusę laiko.

Akivaizdu, kad didžiausias pavyzdinio modelio skirtumas yra fotoaparatų technologija, o „Samsung“ nesilaikė šios kartos. Likusioje srityje šiemet ženkliai pakėlus kartelę – „Xiaomi1 3 Pro“, „Find X6 Pro“ ir „X90 Pro+“ yra išskirtinių fotoaparatų – „Samsung“ turėjo padaryti daugiau, kad sustiprintų S23 Ultra, kaip vieno geriausių telefonų su kamera, poziciją. metų, ir tai padarė.

Samsung Galaxy S23 Ultra nugarėlė šalia kitų Android įrenginių

(Vaizdo kreditas: Apoorva Bhardwaj / Android Central)

200 MP pagrindinė kamera fotografuoja nuostabias nuotraukas bet kokiu atveju, o fotoaparato derinimo šiais metais patobulinimai reiškia, kad gausite tikslesnes spalvas, kurios neatrodo per daug prisotintos kaip ankstesnės kartos. „Samsung“ vis dar turi keletą dalykų, kuriuos reikia išspręsti; fotoaparatas nėra puikus fotografuojant judančius objektus – tai vis dar yra sritis, kurioje „Pixel 7 Pro“ valdo, ir vis dar yra su HDR susijusių artefaktų, tačiau apskritai „S23 Ultra“ turi vieną geriausių galimų paketų. šiandien.

„Samsung Galaxy S23 Ultra“ pranešimų skydelis su kitais telefonais fone

(Vaizdo kreditas: Apoorva Bhardwaj / Android Central)

Galiausiai yra programinė įranga. Per pastaruosius 18 mėnesių naudojau vieną vartotojo sąsają daugiau nei bet kurią kitą „Android“ sąsają, ir tai nulėmė visi per tą laiką „Samsung“ atlikti pakeitimai. UI atrodo šiuolaikiška, joje yra visos man reikalingos funkcijos, o „Samsung“ atliko gerą darbą kovodama su „bloatware“. Vis dar yra daug iš anksto įdiegtų paslaugų, tačiau jas galima pašalinti be jokių problemų, o „One UI 5.1“ atrodo geriau nei „ColorOS 13“ ir „MIUI 14“.

Man vis dar patinka tai, ką „Google“ daro su „Pixel Launcher“, o ASUS daro viską, ką reikia, naudodama „Zen“ vartotojo sąsają. Tačiau daugybė „One UI“ siūlomų funkcijų suteikia jai liekną pranašumą. Žinoma, neginčijamas faktas, kad „Samsung“ valdo našumą.

„Samsung Galaxy S23 Ultra“ herojus su kitais „Android“ įrenginiais fone

(Vaizdo kreditas: Apoorva Bhardwaj / Android Central)

Atnaujinimai yra dar viena sritis, kurioje „Samsung“ tai daro teisingai. „S23 Ultra“ gaus keturis „Android“ OS naujinimus ir penkerių metų saugos naujinimus, ir nors OPPO ir „OnePlus“ taip pat pradėjo daryti tą patį savo 2023 m. flagmanams, „Samsung“ yra vienintelis prekės ženklas, išskyrus „Google“, kuris kasmėnesinius saugos naujinimus ir klaidų taisymus pateikia.