Naujos Withings Body Smart svarstyklės saugo jūsų svorį paslaptyje (jei norite)

Ką tu turi žinoti

  • „Withings Body Smart“ svarstyklės bus išleistos balandžio 18 d. už 99,95 USD ir yra baltos arba juodos spalvos.
  • Jis matuoja svorį, visceralinius riebalus, širdies ritmą ir kitus kūno sudėties duomenis.
  • Nauji bazinio metabolizmo greičio ir metabolinio amžiaus duomenų rinkiniai bus atnaujinti 2023 m. gegužės mėn.
  • „Eyes Closed“ režimas siunčia svorio ir sveikatos duomenis į jūsų Withings paskyrą, nerodydamas jūsų svorio pačiose svarstyklėse.

„Withings“ gamina keletą mūsų mėgstamiausių išmaniųjų svarstyklių, pavyzdžiui, „Body Cardio“, kurios suteikia jums galimybę pažvelgti į savo sveikatą visą kūną nuo kojų. Bet jei esate tas, kuris nori šių duomenų, bet kiekvieną rytą matydamas jūsų svorį priblokštas arba nusivilia, „Withings Body Smart“ gali būti tai, ko ieškote.

Tai pirmoji ne aukščiausios kokybės Withings skalė, pakeičianti vienspalvį ekraną į spalvotą ekraną, kuris naudojamas ne tik skaičiams. Jei įjungsite „Užmerktų akių režimą“, matuodami matysite kitą informaciją, pvz., vietinius orų ir oro kokybės duomenis, fitneso informaciją, susietą su „Withings“ programa, arba tiesiog draugiškus, įkvepiančius pranešimus.

Nors skalėje nematysite jokių duomenų, jie bus siunčiami į jūsų „Android“ arba „iOS“ skirtą „Withings“ programą. Withings žada, kad jūsų svorio duomenys bus tikslūs iki 50 g (1,8 uncijos) varianto.

„Withings Body Smart“ skalės atvaizdavimas

(Vaizdo kreditas: Withings)

Be svorio matavimo, Withings Body Smart patikrins jūsų kūno sudėties duomenis, pvz., raumenų, riebalų, vandens ir kaulų masės procentinę dalį, naudodamas bioelektrinės varžos analizę (BIA). Tai ta pati technologija, kaip ir „Galaxy Watch 5“, išskyrus tai, kad reikia tiksliai išmatuoti daugiau kūno dalių.