Geriausi 2022 m. „Chromebook“ plėtiniai ir programos studentams

Visą mokslo metų laikotarpį geriausių „Chromebook“ plėtinių ir programų, skirtų studentams, paieška tikrai gali padėti pagerinti arba nutraukti semestrą. Daugelyje mokyklų apylinkių mokiniams tiekiami geriausi „Chromebook“ įrenginiai, nes jie pakankamai galingi, kad galėtų atlikti mokyklinius darbus ir nepakenks bankui. Nesvarbu, ar ieškote geriausių „Chromebook“ programų, ar tiesiog naujo plėtinio, kurio niekada nematėte, čia rasite kažką kiekvienam.

Būtiniausios priemonės

Acer Chromebook Spin 513 (2022) vaizdas iš viršaus į apačią su USI rašikliu ir Google Cursive ant stalo

(Vaizdo kreditas: Andrew Myrickas / „Android Central“)

Nors kai kurios programos ir plėtiniai gali patobulinti „Chrome“, apskritai yra kitų, kuriuos turėtumėte naudoti, net jei nutolsite nuo „Chromebook“. Nesvarbu, ar jums reikia slaptažodžių tvarkyklės, ar norite, kad jūsų įtemptas gyvenimas būtų tvarkingas, tai yra keletas pagrindinių įrankių, kuriuos turėtumėte naudoti.

Nuoroda ir tyrimai

„Google Chrome“ skirtukų gyvenimo būdas

(Vaizdo kreditas: Chrisas Wedelis / „Android Central“)

Nuo darbų rašymo iki tiesiog bandymo išmokti ką nors, ką matėte klasėje, norėsite pridėti keletą plėtinių ir programų, kad visas tyrimo procesas būtų šiek tiek lengvesnis. Kai kurie plėtiniai leidžia išsaugoti skirtukus vėlesniam naudojimui, o kitus galima pakeisti į numatytąją paieškos naršyklę.

Sekite šias užduotis ir projektus

„Google Keep“ Chrome plėtinio gyvenimo būdas

(Vaizdo kreditas: „Android Central“)

Užduočių valdymas yra erzinanti būtinybė, net jei tai yra toks paprastas dalykas kaip pakavimas ar maisto prekių sąrašas. Laimei, naudodami šias užduočių programas galėsite lengviau nei bet kada valdyti bet kokį didelį ar mažą projektą naudodami „Chromebook“.

Rašytojams

„Google“ dokumentų poezijos gyvenimo būdas.

(Vaizdo kreditas: Samuel Contreras / Android Central)

Jūs neprivalote būti anglų kalbos specialybės, kad galėtumėte parašyti gerai suformuluotą darbą. Šie plėtiniai padės patobulinti gramatiką ir netgi gali išmokyti kai kurių žodžių.

Dar geresnis „Chrome“.

Acer Chromebook Spin 513 (2022) vertikalūs padalinto ekrano langai

(Vaizdo kreditas: Andrew Myrickas / „Android Central“)

„Chrome“ jau yra nuostabi (bet daug išteklių reikalaujanti) naršyklė, tačiau visada yra būdų, kaip ją patobulinti. Naudodami šiuos plėtinius ir programas galite paversti „Chrome“ galingesne nei jau yra.

Žaisk keletą žaidimų

Minecraft: „Bedrock Edition“ „Galaxy Z Fold 4“ ir „HP Dragonfly Pro Chromebook“.

(Vaizdo kreditas: Andrew Myrickas / „Android Central“)

Kartais jums tiesiog reikia padaryti kelių minučių pertrauką, bet nesinori keltis nuo savo stalo. „Chrome“ yra unikali tuo, kad netgi galite žaisti žaidimus savo naršyklėje, todėl nebereikia įjungti „Linux“ palaikymo, kad galėtumėte ką nors žaisti.