Naujasis „Xiaomi 13 Ultra“ atitinka „Galaxy S23 Ultra“ su keturiomis 50 MP kameromis

Ką tu turi žinoti

  • Naujasis „Xiaomi 13 Ultra“ oficialiai pristatytas Kinijoje.
  • Jame yra keturios 50 MP Leica varomos galinės kameros, įskaitant 1 colio pirminį jutiklį.
  • Įrenginį maitina „Snapdragon 8 Gen 2“ ir jo kaina prasideda nuo 5999 CNY.

Po daugybės informacijos nutekėjimų ir spėlionių, vienas iš labiausiai reklamuojamų pavyzdinių telefonų „Xiaomi 13 Ultra“ pagaliau buvo oficialiai paskelbtas Kinijoje, o pasaulinis pasiekiamas vėliau.

„Xiaomi 13 Ultra“ yra „Xiaomi 12S Ultra“ įpėdinis, kuris, deja, nesulaukė pasaulinio pristatymo. Tai taip pat užbaigia „Xiaomi 13“ seriją, kurią jau sudaro „Xiaomi 13“, „13 Lite“ ir „Xiaomi 13 Pro“.

„Xiaomi 13 Ultra“ pirmiausia pabrėžia kameras, nes yra keturi įspūdingi 50 MP jutikliai milžiniškame apvaliame fotoaparato korpuse gale. Kamerų sistema buvo sukurta kartu su Leica, kad būtų patobulintos pirmtako pritaikymo derinimo funkcijos. Iš keturių Sony IMX989 jutiklis veikia kaip pagrindinis objektyvas, vieno colio jutiklis su kintama diafragma nuo f/1.9 iki f/4.0.

„Xiaomi 13 Ultra“.

(Vaizdo kreditas: Xiaomi)

Kitos trys 50 MP kameros yra „Sony“ IMX858 objektyvai, kurie veikia kaip itin platūs objektyvai su f/1.8 diafragma, teleobjektyvas su f/1.8 diafragma ir „supertelefoto“ jutiklis su f/3.0 diafragma. Vaizdo įrašams galinės kameros palaiko iki 8K įrašymo galimybes. O asmenukėms įrenginys remiasi 32 MP asmenukių šaudyklėmis.

Norėdami dar labiau pagerinti fotografiją, „Xiaomi“ turi fotografavimo rinkinį, kuris iš esmės paverčia jūsų telefoną skaitmeniniu fotoaparatu. Jame yra telefono dėklas, kuris taip pat yra fotoaparato rankena su dviejų pakopų užrakto mygtuku, priartinimo svirtimi ir filtro adapterio žiedu. Jame taip pat yra objektyvo dangtelis ir dirželis, kuris papildo išvaizdą.

(Vaizdo kreditas: Xiaomi)

Priekyje yra didžiulis 6,73 colio WQHD+ ekranas su kintamu atnaujinimo dažniu nuo 1Hz iki 120Hz. Jis pasižymi iki 2600 didžiausiu ryškumu, žada puikų spalvų tikslumą, o viršuje yra „Corning Gorilla Glass Victus“ apsauga.