Geriausi 2023 m. balandžio mėn. „Google Pixel 7“ ir „Pixel 7 Pro“ pasiūlymai

Atlikome darbą, kad susektume visus geriausius „Google Pixel 7“ ir „Pixel 7 Pro“ pasiūlymus žiniatinklyje ir palikome juos žemiau, kad galėtumėte perskaityti. Yra viskas nuo tiesioginių nuolaidų iki keitimo galimybių, todėl slinkite iki pažiūrėkite, kas naujo šį mėnesį.

Atitinkamai apie 599 ir 899 USD kainuojantys „Google Pixel 7“ ir „Pixel 7 Pro“ yra vieni geriausių „Android“ telefonų, kuriuos galima nusipirkti už pinigus, būtent todėl, kad jie išlaiko tobulą pusiausvyrą tarp aukščiausios kokybės specifikacijų ir priimtinos kainos. Telefonai gali pasigirti tokiomis funkcijomis kaip visada įjungtas 90 Hz ekranas (120 Hz „Pro“), baterijos veikimo laikas iki 72 valandų ir viena iš protingiausių fotoaparatų programinės įrangos versle.

Geriausi „Google Pixel 7“ pasiūlymai

Geriausi „Google Pixel 7 Pro“ pasiūlymai

„Pixel 7“ serija gali būti įperkama kaip pavyzdinis modelis, tačiau pasiruošti niekada nepakenks! Pateikę užsakymą, apsaugokite savo įrenginį dar prieš jį atgabendami su vienu iš geriausi Pixel 7 dėklai arba „Pixel 7 Pro“ dėklai.

Jei norite išsaugoti visus savo senojo telefono tekstus, vaizdus ir duomenis, peržiūrėkite mūsų „Android“ į „Android“ perkėlimo vadovas prieš suaktyvindami „Pixel 7“.