Geriausi 2023 m. balandžio mėn. „Samsung Galaxy Z Flip 4“ pasiūlymai

Geriausi „Samsung Galaxy Z Flip 4“ pasiūlymai išlaiko pusiausvyrą tarp didžiulio taupymo ir paprastumo. Kad ir kaip norėtumėte sutaupyti, būkite tikri, kad geriausias Flip 4 kainas internete rasite žemiau.

Atminkite, kad nors paprastos nuolaidos pamažu tampa vis dažnesnės, dauguma Galaxy Z Flip 4 pasiūlymų reikalauja tam tikrų jūsų veiksmų, pavyzdžiui, prekiauti senu įrenginiu arba atnaujinti belaidžio ryšio planą. Dėl to viskas gali būti sudėtinga, jei norite pigiai įsigyti sulankstomą telefoną, bet jei kur nors namuose turite stalčių, pilną senų prietaisų, šiandien yra jūsų laiminga diena.

Kaip minėjome „Galaxy Z Flip 4“ apžvalgoje, šis telefonas gali būti „puikiai sulankstomas“. Su ryškiu 120 Hz AMOLED ekranu, pažangiausia sulankstoma konstrukcija ir galingu „Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1“ procesoriumi „Z Flip 4“ sulankstomų išmaniųjų telefonų idėją perkelia gerokai už savo gudrios praeities ribų. Tačiau pradinė „Galaxy Z Flip 4“ kaina yra maždaug 999,99 USD, ji nėra visiškai pigi. Žinoma, yra didelė tikimybė, kad kaina nukris, kai galiausiai pasirodys Z Flip 5, tačiau kol kas geriausias Z Flip 4 kainas rasite šiame puslapyje.

Koks yra geriausias „Samsung Galaxy Z Flip 4“ pasiūlymas?

„Galaxy Z Flip 4“ už 999,99 USD, net ir su dideliu kiekiu, nėra mažas pirkinys. Apsaugokite savo nuostabius varstomus drabužius vienu iš geriausi Samsung Galaxy Z Flip 4 dėklai!

Kai gausite naują telefoną, naudokite mūsų „Android“ į „Android“ perkėlimo vadovas kad neprarastumėte jokių duomenų iš seno įrenginio!