„WhatsApp“ dabar leidžia prisijungti keliuose išmaniuosiuose telefonuose

Ką tu turi žinoti

  • „WhatsApp“ pristato atnaujinimą, leidžiantį vartotojams prisijungti prie savo paskyros daugiau nei viename telefone.
  • Naudotojai gali tęsti pokalbius ten, kur baigė, o privatiems pokalbiams taikomas visiškas šifravimas.
  • Jei pagrindinis įrenginys buvo neaktyvus 14 dienų, „WhatsApp“ atsijungs nuo visų jūsų papildomų įrenginių.

„WhatsApp“ pašalina pagrindinį programos apribojimą, suteikdama vartotojams šiek tiek daugiau laisvės prisijungti naudojant savo paskyras. Bendrovė tinklaraščio įraše nurodė, kad nuo antradienio vartotojai gali prisijungti prie daugiau nei vieno išmaniojo telefono naudodami savo WhatsApp paskyrą. Atnaujinimas pradedamas diegti visame pasaulyje, o vartotojai turėtų tikėtis pamatyti šią funkciją artimiausiomis savaitėmis. Jis veiks su Android ir iOS telefonais.

„WhatsApp“ kelių įrenginių palaikymas pirmą kartą buvo pristatytas 2021 m., tačiau apsiribojo kitais įrenginiais, pvz., kompiuteriais. Šis naujinimas išplečia galimybes iki keturių išmaniųjų telefonų, kurie bus susieti su pagrindiniu įrenginiu, kad jūsų asmeniniai pranešimai, medija ir skambučiai būtų visiškai užšifruoti. „Meta“ priklausanti įmonė teigia, kad galite persijungti iš vieno telefono į kitą neatsijungę, o pokalbius su žmonėmis galite tęsti ten, kur juos palikote.

„WhatsApp“ mano, kad tai naudinga ir mažoms įmonėms, nes kiekvienas gali naudoti savo telefoną atsakydamas į klientus, naudodamasis įmonės paskyra.

„WhatsApp“ dabar leidžia vartotojams prisijungti prie kelių telefonų naudojant savo paskyrą.

(Vaizdo kreditas: WhatsApp)

Papildomo telefono (ar kelių) susiejimas yra gana paprastas, kaip „WhatsApp“ paaiškino atnaujintame palaikymo puslapyje. Puslapyje išsamiai nurodoma, kad jei pagrindinis „WhatsApp“ įrenginys nebuvo naudojamas 14 dienų, jūsų papildomi įrenginiai bus automatiškai atjungti. Tiesioginės vietos ir būsenos funkcijos taip pat nepasiekiamos susietuose įrenginiuose.