Geriausios 2020 m. „Chromebook“ skirtos „Android“ programos

Nors apskritai „ChromeOS“ buvo fantastiška idėja, ypač tiems, kurie nori turėti nebrangų kompiuterį, tai buvo trukdoma gana ilgą laiką. Tada „Google“ nusprendė pagerinti patirtį į „Chromebook“ įrenginius įtraukdama „Google Play“ parduotuvę. Dabar turite prieigą prie daugiau programų, nei žinote, ką daryti. Nors ne visos jūsų telefono programos pasiekiamos „Chromebook“, vis tiek radome keletą geriausių, kurių jums prireiks, ne tik geriausios „Chromebook“ programos ir „Chrome“ plėtiniai.

Palaikykite ryšį su visais

„Discord“ programos logotipas „Google Pixel 6“.

(Vaizdo kreditas: Namerah Saud Fatmi / Android Central)

Ryšys yra labai svarbus, ypač naudojant tokius dalykus kaip „Chromebook“ ir „Play“ parduotuvė, todėl jums nereikės pasikliauti naršykle. Kai kurios susirašinėjimo programėlės pasiekiamos naršyklėje, bet jūs negaunate visų tų pačių privalumų kaip „Play“ parduotuvės versija. Nesvarbu, ar bandote bendradarbiauti, ar bendrauti su šeima, šios programos yra skirtos palaikyti ryšį su visais.

Sekite savo užduotis

„Google Keep“ Chrome plėtinio gyvenimo būdas

(Vaizdo kreditas: „Android Central“)

Užduočių valdymas yra erzina būtinybė, net jei tai yra toks paprastas dalykas kaip pakavimas ar bakalėjos sąrašas. Laimei, naudodami šias užduočių programas galėsite lengviau nei bet kada valdyti bet kokį didelį ar mažą projektą naudodami „Chromebook“.

Slaptažodžiai apsaugoti

„Google“ slaptažodžiai, skirti „Android“, „Samsung Galaxy S21“.

(Vaizdo kreditas: „Android Central“)

Internetas yra puiki vieta būti, tačiau naudojant visas reikalingas paskyras neįmanoma atsiminti visų slaptažodžių. Niekada nenorėsite naudoti to paties slaptažodžio du kartus, o naudodami šias slaptažodžių tvarkykles galėsite ne tik sukurti unikalius slaptažodžius ir juos tvarkyti, bet ir gauti pranešimus, jei kas nors pateko į duomenų pažeidimą.

Laikykite tai socialiai

Mastodon paleidimo ekranas

(Vaizdo kreditas: Andrew Myrickas / „Android Central“)

Nesmagu atidaryti daugybę naršyklės langų, kai šokinėjate tarp socialinės žiniasklaidos tinklų. Naudodami „Play“ parduotuvę dabar galite atsisiųsti pridedamą programėlę savo mėgstamam tinklui, tada naršyti ir bendrinti pagal savo skonį.

Atsipalaiduokite žiūrėdami filmus ar TV laidas

Mandalorietis „Disney+“.

(Vaizdo kreditas: „Android Central“)

Nėra nieko panašaus, kaip ilgos dienos pabaigoje sėdėti su geru filmu. Laimei, yra nemažai srautinio perdavimo paslaugų, iš kurių galite rinktis. Kai kurie leidžia žiūrėti tiesioginę televiziją, o kiti suteikia prieigą prie kai kurių klasikų, kurias galbūt pamiršote.

Redaguokite šias nuotraukas ir vaizdo įrašus

„LumaFusion“ programa „Chromebook“ ir „Z Fold“.

(Vaizdo kreditas: ateitis)

Nepriklausomai nuo to, ar fotografuojate naudodami išmanųjį telefoną, DSLR ar „Chromebook“, greičiausiai norėsite jas paleisti naudodami nuotraukų redagavimo priemonę. Galbūt jums tiesiog reikia programos, kad galėtumėte juos visus valdyti ir kurti atsargines kopijas. Tai geriausios programos, skirtos jūsų nuotraukoms ir vaizdo įrašams tvarkyti ir redaguoti.

Išbandykite kitą naršyklę

„Lenovo Chromebook Duet“ planšetinio kompiuterio režimas

(Vaizdo kreditas: Jeramy Johnson / Android Central)

Jei dirbate naudodami „Chromebook“, mažai tikėtina, kad suprastumėte, kad yra kitų naršyklės programų. Taigi ne, jūs ne tik „užstrigo“ su „Chrome“, o „Play“ parduotuvė atveria jums galimybę „Chromebook“ naudoti daugybę populiarių trečiųjų šalių naršyklių.

Suskirstykite tuos el

„Gmail“ logotipas „Pixel 6 Pro“.

(Vaizdo kreditas: Nick Sutrich / Android Central)

Jei daugelį metų turėjote tą patį el. laišką, yra gana didelė tikimybė, kad jis paverstas skaitmeniniu šiukšlių stalčiumi. Tačiau nenorite visiškai ignoruoti visų el. laiškų, jei į gautuosius patenka kažkas svarbaus. Tai yra mūsų mėgstamiausios el. pašto programos, kurias galite atsisiųsti ir naudoti „Chromebook“ įrenginyje, užuot perkeltos į kiekvieno turimo el. pašto adreso naršyklės langą.

Atėjo laikas atlikti kai kuriuos darbus

HP Chromebook x360 13b su Penoval USI 2.0 Stylus ir Google Cursive

(Vaizdo kreditas: Andrew Myrickas / „Android Central“)

Daugeliui produktyvumas yra žaidimo pavadinimas, todėl labai svarbu turėti visus reikiamus įrankius darbui atlikti. Kiekviename „Chromebook“ įrenginyje jau turite prieigą prie „Google“ įrankių rinkinio, tačiau „Play“ parduotuvėje yra tiek daug kitų, kad galėsite paversti „Chromebook“ skaitmeniniu Šveicarijos armijos peiliu, kad atliktumėte darbus.

Būtinos komunalinės paslaugos

„Chrome“ OS nustatymų meniu „Lenovo Duet 5 Chromebook“, laikomo darbo vietoje.

(Vaizdo kreditas: Namerah Saud Fatmi / Android Central)

„ChromeOS“ evoliucionavo, kad įtrauktų daugybę funkcijų ir paslaugų, neatsisiunčiant ko nors naujo. Tačiau „Play“ parduotuvės grožis yra tas, kad galite atsisiųsti ką nors kito, jei „Google“ parinktis jums netinka. O gal jums reikia paversti „Chromebook“ antruoju ekranu – dabar tai galite padaryti lengvai.

Jūsų nešiojamas radijas

„YouTube Music“ pagrindinis ekranas

(Vaizdo kreditas: Chrisas Wedelis / „Android Central“)

Beveik niekas nemėgsta sėdėti tyloje visą dieną, ir nesvarbu, ar tai muzika, ar podcast’ai, jūs norėsite ko nors klausytis. Šios programos suteikia galimybę turėti savo nešiojamąjį radiją ir klausytis to, kas tuo metu tinka jūsų nuotaikai.

„Android“ programos „ChromeOS“ yra nuostabios

Kodėl galite pasitikėti „Android Central“.
Mūsų ekspertai recenzentai praleidžia valandas bandydami ir lygindami produktus ir paslaugas, kad galėtumėte pasirinkti jums tinkamiausią. Sužinokite daugiau apie tai, kaip testuojame.

Acer Chromebook Spin 714 logotipas apatiniame ekrano rėmelyje

(Vaizdo kreditas: Andrew Myrickas / „Android Central“)

„Chromebook“ įrenginyje turėti „Play“ parduotuvę dar niekada nebuvo taip svarbu. Tai ypač aktualu turint omenyje, kad „Google“ paskelbė, kad nuo 2020 m. „Chrome“ internetinės parduotuvės programoms nebeliks, o 2022 m. pabaigoje – visiškai. Taigi dabar naudodami „Play“ parduotuvę galite atsisiųsti daug tų pačių programų, kurios yra ir internetinėje parduotuvėje. , kartu su kai kuriais naujais, kuriuos naudojote telefone ar planšetiniame kompiuteryje.